Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Прописка и приватизация

11.02.2014 00:18

Здравствуйте, я со своей мамой проживаю в общежитии боле 13-ти лет, но прописана здесь сестра моей матери и ее дочь, квартира не приватизирована, но планируется приватизация, реальными владельцами являемся мы, вопрос как поступить что бы моя мать осталась владельцем, а они просто прописаны, общая площадь 41 кв\м право на приватизацию не использовано, пакет документов весь у нас, все справки и щета, но на имя сестры, очень нужна ваша помощь





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Романченко Артём
юрист
Киев
ответил 11.02.2014 12:17

Здравствуйте!

Для того чтобы сестра Вашей матери и её дочь не могли учавствовать в приватизации их нужно просто на момент приватизации выписать из общежития через суд, если они там не проживают свыше 6 мес.


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 11.02.2014 10:29

Вам необходима зарегистрироваться по данному адресу и после подать пакет документов на приватизацию, от своего имени а не имени сестры, а сестра с ее дочерью должны написать отказ от приватизации.


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 11.02.2014 04:58

Если Вы и мама не прописаны, у Вас нет права проживания в этой комнате и нет права на приватизацию этой комнаты.  Если выпишете через суд своих родственниц, у Вас вообще не останется оснований оставаться в этой комнате.   Можете нанять юриста, чтобы попытаться в судебном порядке признать Ваше право дальнейшего проживания и регистрацию места проживания в комнате,  и только после этого ставить вопрос о выписке сестры за непроживание.


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 11.02.2014 04:58

Если Вы и мама не прописаны, у Вас нет права проживания в этой комнате и нет права на приватизацию этой комнаты.  Если выпишете через суд своих родственниц, у Вас вообще не останется оснований оставаться в этой комнате.   Можете нанять юриста, чтобы попытаться в судебном порядке признать Ваше право дальнейшего проживания и регистрацию места проживания в комнате,  и только после этого ставить вопрос о выписке сестры за непроживание.


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 11.02.2014 01:39

вам нужно изначально выписать в судебном порядке сестру матери и ее дочь, а потом начать приватизацию на себя и на маму ! если вы хотите чтобы квартира была только на маме и вам тогда надо выписаться тоже

Стаття 71. Збереження жилого приміщення за тимчасово
відсутніми громадянами
При тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за
ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.
Якщо наймач або члени його сім'ї були відсутні з поважних
причин понад шість місяців, цей строк за заявою відсутнього може
бути продовжено наймодавцем, а в разі спору - судом.
Жиле приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем
або членами його сім'ї понад шість місяців у випадках: 1) призову на строкову військову службу або направлення на
альтернативну (невійськову) службу, а також призову офіцерів із
запасу на військову службу на строк до трьох років - протягом
усього періоду проходження зазначеної військової служби;
перебування на військовій службі прапорщиків, мічманів і
військовослужбовців надстрокової служби - протягом перших п'яти
років перебування на дійсній військовій службі; 2) тимчасового виїзду з постійного місця проживання за
умовами і характером роботи або у зв'язку з навчанням (учні,
студенти, стажисти, аспіранти тощо), у тому числі за кордоном, -
протягом усього часу виконання цієї роботи або навчання; 3) влаштування дитини (дітей) на виховання до родичів,
опікуна чи піклувальника, у прийомну сім'ю, дитячий будинок
сімейного типу, заклад для дітей-сиріт та дітей, позбавлених
батьківського піклування, - протягом усього часу їх перебування у
родичів, опікуна чи піклувальника, прийомній сім'ї, дитячому
будинку сімейного типу, закладі для дітей-сиріт та дітей,
позбавлених батьківського піклування. Якщо з будинку, квартири (їх частини) вибула дитина (діти) і
членів її (їх) сім'ї не залишилося, це житло може бути надано за
договором оренди іншому громадянину до закінчення строку
перебування дитини (дітей) у дитячому закладі або до досягнення
нею (ними) повноліття і повернення від родичів, опікуна чи
піклувальника, в окремих випадках - до закінчення навчання в
загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності,
у тому числі для громадян, які потребують соціальної допомоги та
соціальної реабілітації, а також в професійно-технічних чи вищих
навчальних закладах або до закінчення строку служби у Збройних
Силах України та інших військових формуваннях; 4) виїзду у зв'язку з виконанням обов'язків опікуна чи
піклувальника, наданням батькам-вихователям житлового будинку або
багатокімнатної квартири для створення дитячого будинку сімейного
типу - протягом усього часу виконання таких обов'язків; 5) влаштування непрацездатних осіб, у тому числі
дітей-інвалідів, у будинку-інтернаті та іншій установі соціальної
допомоги - протягом усього часу перебування в них; 6) виїзду для лікування в лікувально-профілактичному
закладі - протягом усього часу перебування в ньому; 7) взяття під варту або засудження до арешту, обмеження волі,
позбавлення волі на певний строк чи довічне позбавлення волі -
протягом усього часу перебування під вартою або відбування
покарання, якщо в цьому будинку, квартирі (їх частині) залишилися
проживати інші члени сім'ї. Якщо в будинку, квартирі (їх частині) не залишилися проживати
інші члени сім'ї наймача, це житло може бути надано за договором
оренди (найму) у встановленому законом порядку іншому громадянину
до звільнення таких осіб з-під варти або до відбуття ними
покарання.
У випадках, передбачених пунктами 1 - 7 цієї статті, право
користування жилим приміщенням зберігається за відсутнім протягом
шести місяців з дня закінчення строку, зазначеного у відповідному
пункті.
Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і
союзних республік законодавством Союзу РСР і Української РСР може
бути встановлено й інші умови і випадки збереження жилого
приміщення за тимчасово відсутніми громадянами на більш тривалий
строк. { Стаття 71 із змінами, внесеними згідно із Законами N 3187-12 від
06.05.93, N 1525-III ( 1525-14 ) від 02.03.2000, N 2377-IV
( 2377-15 ) від 20.01.2005, N 2394-VI ( 2394-17 ) від 01.07.2010 }
Стаття 72. Порядок визнання особи такою, що втратила право
користування жилим приміщенням
Визнання особи такою, що втратила право користування жилим
приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені
строки, провадиться в судовому порядку.

с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 11.02.2014 01:30

Приватизація на квартиру буде здійснюватись на всіх осіб, яких зареєстроване місце проживання в данній квартирі. А тому рекомендую визначитись із колом зареєстрованих в данній квартирі. Якщо сестра та іі дочка не проживають вже більше року то можна звернутися в суд із заявою про втрату права проживання цих людей в даній квартирі.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?