Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оскарження постанови прокурора на проведення перевірки

08.05.2013 01:17

Підкажіть будь ласка, чим керується прокурор при винесенні постанови на проведення перевірки у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Які особливості оскарження цих постанов? буду щиро вдячний





Ответы юристов

0
фото
Off-line Кисель Дмитрий
юрист
Киев
ответил 08.05.2013 11:30

Ви краще повідомте, з яких підстав Ви бажаєте оскаржити дану постанову? Чому Ви взагалі вважаєте, що вона повинна бути оскаржена? З чим Ви не згодні?


0
фото
Off-line Ковальчук Лариса
юридическая компания
Киев
ответил 08.05.2013 06:40
ответ исправлен 08.05.2013 06:41

Пркурор руководствуется Законом Украины "О прокуратуре" (ст.21). Постановления прокурора обжалуется вышестоящему прокурору или в порядке административного судопроизводства.


0
фото
Off-line Давидюк Оксана Леонидовна
юрист
Киев
ответил 08.05.2013 01:50
ответ исправлен 08.05.2013 09:31

1. Дане повноваження прокурору надане ЗУ "Про прокуратуру" Так, 

Перевірки проводяться за письмовими зверненнями органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, фізичних та юридичних осіб, а також за власною ініціативою
прокурора. При цьому перевірки за заявами фізичних чи юридичних осіб, зверненнями та запитами депутатів усіх рівнів, крім заяв та повідомлень про кримінальне правопорушення, проводяться лише у разі їх попереднього розгляду компетентними органами виконавчої
влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими чи службовими особами або неприйняття ними у встановлені строки рішень з цих питань. Для здійснення перевірки прокурор приймає постанову, в якій зазначає підстави, що свідчать про можливі порушення законності, та обґрунтовує необхідність вчинення дій Не допускається проведення перевірки без надання копії зазначеної постанови представнику підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, підпорядкованості чи приналежності, фізичній особі - підприємцю.

2.Постанова прокурора може бути оскаржена цими особами до прокурора вищого рівня або суду в порядку адміністративного судочинства протягом десяти днів з дня одержання копії постанови. За результатами розгляду скарги прокурор вищого рівня приймає рішення про задоволення скарги та скасування постанови або про відмову у задоволенні скарги. Оскарження постанови до прокурора
вищого рівня не позбавляє особу права на її оскарження до суду, яке може бути здійснене нею протягом десяти днів з дня одержання рішення прокурора вищого рівня про результати розгляду скарги.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?