Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Последствия неподачи формы 6

25.05.2012 14:42
Наше предприятие пропустило срок подачи формы 6 госрегитратору. Какие последствие такого пропуска? Выпишут ли нам штраф, и если да, то в каком размере?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 10.10.2012 14:23

Доброго дня!

Запис про відсутність за місцезнаходженням може потягнути за собою шкідливі наслідки, такі як невидача Виписки, перевірка податковим органом і не виключено - анулювання свідоцтва ПДВ.


0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 25.05.2012 14:42

Згідно п. 12 ст. 19 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» у  разі ненадходження в установлений строк   реєстраційної   картки   про   підтвердження відомостей  про  юридичну  особу державний реєстратор зобов'язаний надіслати  поштовим  відправленням  протягом  п'яти робочих днів з дати,  встановленої  для  подання реєстраційної картки,  юридичній особі   повідомлення   щодо   необхідності   подання    державному реєстратору зазначеної реєстраційної картки. І тільки у випадку неподання такої форми протягом місяця з дня отримання нагадування від реєстратора, або у разі, якщо реєстратор отримає повідомлення про незнаходження Вашого підприємства за місцем реєстрації, до Вас буде застосовано санкцію – внесено до Єдиного державного реєстру запис  про  відсутність  юридичної  особи за її місцезнаходженням. Санкцій у вигляді штрафу за неподання форми 6 не передбачено.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?