Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Реєстрація ЗМІ

01.02.2014 19:57

Прочитав Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні". Не можу зрозуміти: чи може ПП- юридична особа виступати засновником й редакцією газети одночасно?
Чи потрібно створювати редакцію газети як нову юридичну особу?
Стаття 10, зокрема, говорить про таке: «Монополізація загальнодержавних і регіональних громадсько-політичних друкованих засобів масової інформації в Україні не допускається.
Фізична або юридична особа не може бути засновником (співзасновником) чи контролювати більше 5 відсотків таких видань.
Під контролем у цьому Законі розуміється можливість такої особи здійснювати матеріальними чи фінансовими засобами вплив на діяльність друкованого засобу масової інформації.»





Ответы юристов

0
фото
Off-line Попдякуник Петр
юридическая компания
Киев
ответил 01.02.2014 23:40

Добрый вечер!

Данным вопросом мы занимаемся ежедневно, поэтому опыт есть.

ПП - Юридическое лицо может выступать как учредителем, так редакцией и редактором. Все остальные кадровые названия должностей регулируете сами: Главный редактор, Редактор... .

Редакцию для каждой газеты создавать как юр лицо ненадо. Нет смысла, но возможно при определенных планах на дальнейшую хозяйственную деятельность.

5% в отдельных случаях. Для более детальной консультации необходимо больше информации о предприятии или издании которое вы хотите открыть и требования которые вы хотите удовлетворить с помощью этого предприятия.

С уважением, Петр ПОПДЯКУНИК


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 01.02.2014 22:22

Засновник може одночасно бути й головним редактором. Закон цього не забороняє!


0
фото
Off-line Хоменко Александр
юрист
Днепропетровск
ответил 01.02.2014 21:08

Редакцією та засновником газети ПП виступати одночасно може. В цьому нема протизаконного нічого. Це як у самому ПП, засновник та директор одна і та сама особа.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 01.02.2014 20:03

Засновник - юридична особа; редакція - ні... А ст. 10 Закону - зовсім про інше (що ніхто не може володіти більше, ніж 5 % від усіх українських загальнодержавних чи регіональних ГАЗЕТ, а не однієї ГАЗЕТИ!)



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?