Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пільга по миту учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них

26.04.2013 13:21

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи звільняються учасники бойових від сплати мита при ввезенні на територію України з-за кордону автомобіля?

З 1 січня 2013 року набуває чинності Закон України
«Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" № 5279 від 18.09.2012 р.
....
18) зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства;
....



Комментарии автора вопроса

26.04.2013 15:01
Спасибо за ответ.

С уважением,

Елена



Ответы юристов

0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 27.04.2013 14:10
ответ исправлен 27.04.2013 14:11

Могу сказать только, что указанный Вами Закон от 18.09.12г. №5279-VI к к указанному Вами п.18 (ст.12 Закона " О статусе ветеранов войны ...") никакого отношения не имеет - внесенные изменения касаются других положений.


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 26.04.2013 16:17

И получаеться, если Ваш отец, я надеюсь, не инвалид, то он не может сделать первую регистрацию ввезения автомобиля из за кордона не оплатив пошлину. Он должен заплатить и зарегестрировать на свое имя в органах ГАИ.


0
фото
Off-line Белинская Оксана
юрист
Сумы
ответил 26.04.2013 16:08
ответ исправлен 26.04.2013 16:46

Уважаемая, Елена, здравствуйте.

Как правельно Вам ответил Николай, этот вопрос в НК не рассматривакеться,но я Вам могу сказать одно, что он расматриваеться ЗУ "Про збір на загальнообов"язкове дердавне пенсійне страхування", де там регулбється п.7 ст.1, п.4 ст.8.

Тобто:

Стаття 1. Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є: 7) підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону; { Статтю 1 доповнено пунктом 7 згідно із Законом N 208-XIV ( 208-14 ) від 22.10.98; в редакції Закону N 4911-VI ( 4911-17 ) від 07.06.2012; із змінами, внесеними згідно із Законом N 5413-VI ( 5413-17) від 02.10.2012 }

Стаття 4. На обов'язкове державне пенсійне страхування встановлюються ставки збору в таких розмірах:8) для платників збору, визначених пунктом 7 статті 1 цього Закону, залежно від вартості об'єкта, визначеного пунктом 6 статті 2 цього Закону: 3 відсотки - якщо об'єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року; 4 відсотки - якщо об'єкт оподаткування перевищує 165, але не
перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року; 5 відсотків - якщо об'єкт оподаткування перевищує 290
розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року; { Статтю 4 доповнено пунктом згідно із Законом N 208-XIV ( 208-14 ) від 22.10.98; в редакції Закону N 5413-VI ( 5413-17 ) від 02.10.2012 }
Ну вот заметьте, я ответила и там нужно было савсем другое законодательство. И стоит ли мои усилия негативного ответа на мой вопрос?


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 26.04.2013 13:40

Нажаль, Митний Кодекс України, ціх пільг не містіть.

А він у митних питаннях має приоритет перед вказанним вамі Законом України.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?