Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Договір про надання житлово-комунальних послуг

27.01.2014 15:28
Чи має право ЖЕК в договорі зобовязати споживача послуг повідомляти його про осіб, строк тимчасового проживання яких у квартирі перевищив місяць? Чим аргументувати ЖЕКу, щоб цей пункт виключити з договору?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 27.01.2014 20:08

вы это не обьязаны делать - мотив исключения пункта - несоответствие типовому договору



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Гашицкая Ирина
адвокат
Харьков
ответил 27.01.2014 16:06

Обовязки споживача житлово-комунальних послуг визначені п.1 ч.3 ст.20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги": споживач зобовязаний:

1) укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору;

2) своєчасно вживати заходів щодо усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням житлово-комунальних послуг, що виникли з власної вини;

3) забезпечувати цілісність засобів обліку комунальних послуг та не втручатися в їх роботу;

4) за власний рахунок ремонтувати та міняти санітарно-технічні прилади і пристрої, обладнання, що вийшли з ладу з його вини;

5) оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом;

6) дотримуватися правил пожежної і газової безпеки, санітарних норм;

7) допускати у приміщення, будинки і споруди представників виконавця/виробника в порядку, визначеному законом і договором, для ліквідації аварій, усунення неполадок санітарно-технічного та інженерного обладнання, його встановлення і заміни, проведення технічних і профілактичних оглядів та перевірки показників засобів обліку;

8) дотримуватися вимог житлового та містобудівного законодавства щодо здійснення ремонту чи реконструкції приміщень або їх частин, не допускати порушення законних прав та інтересів інших учасників відносин у сфері житлово-комунальних послуг;

9) своєчасно проводити підготовку жилого будинку, помешкання (в якому він проживає або яке належить йому на праві власності) та його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період;

10) у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги сплачувати пеню у встановлених законом чи договором розмірах.

Типовий договір про надання житлово-комунальних послуг встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 529. Вказаною формою не передбачений пункт про обов'язок споживача інформувати виконавця про осіб, строк тимчасового проживання яких у квартирі перевищив місяць.

Виходячи з наведених вище норм, Ви маєте право вимагати від ЖЕКу виключення вказаного пункту з договору, мотивуючи це тим, що в Законі України "Про житлово-комунальні послуги" не встановлений обов'язок споживача повідомляти виконавця про осіб, які проживають разом з замовником. Ще одним з аругментів є те, що типовим договорм про надання житлово-комунльних послуг такий пункт також не передбачений.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?