Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Земля ОСГ

16.04.2013 14:08
Скажите, пожалуйста, можно ли купить землю ОСГ ? В сельской раде говорят, что да, но я в этом не уверен. Все говорят по-разному. Заранее спасибо.



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Адвокат Андрей Левковец
адвокат
Киев
ответил 16.04.2013 18:08

Смотря какой вид земли - земли сельхозназначения бывают разных видов.
подробно Вам уже ответил коллега Богдан Михальчук.


0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 16.04.2013 17:41
ответ исправлен 16.04.2013 19:44

Смотря у кого Вы покупаете. Если у физ или юр лица, частную собственности не земельный пай. то без проблем. Мораторий это - 15. До набрання чинності законом про обіг земель
сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2016 року, не допускається: { Абзац перший пункту 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законом N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від 22.05.2008; в редакції Закону N 309-VI ( 309-17 ) від 03.06.2008; із змінами, внесеними згідно із Законом N 1783-VI ( 1783-17 ) від 19.01.2010; в редакції Законів N 4174-VI ( 4174-17 ) від 20.12.2011, N 5494-VI
( 5494-17 ) від 20.11.2012 }
а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; { Підпункт "а" пункту 15 в
редакції Закону N 309-VI ( 309-17 ) від 03.06.2008 }
б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. { Абзац перший підпункту "б" пункту 15 розділу Х із змінами, внесеними згідно із Законом N 5406-VI ( 5406-17 ) від 02.10.2012 }
107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від 22.05.2008; в редакції Закону N 309-VI ( 309-17 ) від 03.06.2008; із змінами, внесеними згідно із Законами N 1783-VI ( 1783-17 ) від 19.01.2010, N 4174-VI
( 4174-17 ) від 20.12.2011, N 5494-VI ( 5494-17 ) від 20.11.2012 }
Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є
недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).{ Пункт 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законами N 2059-IV ( 2059-15 ) від 06.10.2004, N 3415-IV ( 3415-15 ) від 09.02.2006; в редакції Закону N 490-V ( 490-16 ) від 19.12.2006 }


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 16.04.2013 14:18

Если земля сельскохозяйственного назначения, прямо не получится, т к действует мораторий, но варианты решения этой проблемы разумеется есть.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?