Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Продажа товаров

23.01.2014 16:36

Я хотела бы открыть группу в контакте по продаже копий брендовых часов , покупая их на 7 км. могу ли я продавать их без каких либо документов?



Комментарии автора вопроса

23.01.2014 17:08      комментарий относится к Polozheshnyi Artem
а оштрафовать что это копии (тоесть неоригинальная подделка) меня могут?

23.01.2014 16:41
какая за это ответственность?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Polozheshnyi Artem
юрист
Кривой Рог
ответил 23.01.2014 17:26

Да, могут


0
фото
Off-line Polozheshnyi Artem
юрист
Кривой Рог
ответил 23.01.2014 16:52
ответ исправлен 23.01.2014 16:56

Кодекс про адміністративні правопорушення (витяг)

Стаття 164. Порушення порядку провадження господарської діяльності

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), а також здійснення діяльності інформаційного агентства без його державної реєстрації, після припинення його діяльності або з ухилянням від перереєстрації за наявності передбачених для цього законом підстав, -

тягне за собою накладення штрафу від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов'язані з отриманням доходу у великих розмірах, -

тягнуть за собою накладення штрафу від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Надання суб'єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства -

тягне за собою накладення штрафу від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Отримання доходу у великих розмірах має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

{Стаття 164 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 2444-11 від 27.06.86; Законами№ 3888-12 від 28.01.94№ 55/97-ВР від 07.02.97№ 2342-III від 05.04.2001№ 1284-IV від 18.11.2003; в редакції Законів № 2322-IV від 12.01.2005№ 2806-IV від 06.09.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3046-VI від 17.02.2011; в редакції Закону № 4025-VI від 15.11.2011; із змінами, внесеними згідно із Законом № 721-VII від 16.01.2014}

Стаття 164-1. Порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витрат

Неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов'язкову форму обліку, -

тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{Кодекс доповнено статтею 164-1 згідно з Указом ПВР № 2444-11 від 27.06.86; із змінами, внесеними згідно із Законом № 55/97-ВР від 07.02.97; в редакції Закону № 2322-IV від 12.01.2005}


0
фото
Off-line Polozheshnyi Artem
юрист
Кривой Рог
ответил 23.01.2014 16:44
ответ исправлен 23.01.2014 16:45

Все так как и продавать на рынке, только Ваш рынок - это сеть, аренду платить не нужно, мерзнуть не нужно  и т.д.

Спасибо!


0
фото
Off-line Polozheshnyi Artem
юрист
Кривой Рог
ответил 23.01.2014 16:42

Вы же не виртуальные часы продавать будете.

Открить ЧП, выбрать систему налогообложения и т.д. 


0
фото
Off-line Polozheshnyi Artem
юрист
Кривой Рог
ответил 23.01.2014 16:38

Добрый день!

нет, не можете



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?