Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Купівля квартири

22.01.2014 23:38
Добрий вечір. Плануємо купити квартиру. У неї є два технічних паспорти, 1 - виданий у 2007р. на маму продавця із дозволами та узгодженням самовільного перепланування, 2- виданий 2014р. після оформлення спадщини дочкою ( теперішній продавцем ) уже із поміткою
" незаконне перепланування, квартиру заборонено до продажу". Нотаріус каже, що це не проблема та можна оформляти купівлю-продаж.
Однак, які наслідки матиме цей другий технічний паспорт для нас, покупців? Дякую



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 23.01.2014 13:40

можете спокойно покупать квартиру


0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 23.01.2014 12:18

Органи БТІ не вправі робити висновки у своїх техпаспортах щодо можливості продажу. Це є юридично нікчемний напис. Можете укладати договір для Вас все одно нічим це не грозить. Зараз все робить нотаріус і ніякого техпаспорта вже не потрібно


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 23.01.2014 10:29

За незаконне перепланування передбачена адміністративна відповідальність у вигляді щтрафу (ст. 150 КПАП). Проте застосовуватись вона може до осіб, які є винними у таких діях. Оскільки ви особисто ніяких перепланувань в квартирі не робили, то і відповідальності за дії інших осіб нести не можете. Але я б спробував домовитися з продавцем, щоб той перед укладенням угоди купівлі-продажу переробив би техпаспорт на новий без такої відмітки, щоб вберегти себе від "сюрпризів" у майбутньому.  



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?