Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

допомога безробітним батькам

12.04.2013 13:59
чи можлива допомога по догляду за дітьми(двійня) двом не працевлаштованим батькам?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 12.04.2013 20:07

Відповідно до п.22 "Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми" (пост.КМУ від 27.12.01р. №1751; див. www.zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1751-2001-п) "Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається на кожну дитину незалежно від кількості народжених ... дітей у сім'ї, по догляду за якими надається допомога".


0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 12.04.2013 17:03
этот ответ относится к Ненюк Андрій

Нам на дитину виплачують близько 130,00 грн. Зараз ми із дружиною оформляємо декретну відпустку на тещу, і вже вона буде отримувати цю допомогу.

Як в переоформлю то напишу точний алгоритм дій.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 12.04.2013 15:19
ответ исправлен 12.04.2013 15:20

Ні, допомога по догляду за дитиною виплачується особі, яка фактично здійснює догляд  за дитиною.

Призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особі, яка фактично

доглядає за дитиною, здійснюється за письмовою заявою цієї особи та на підставі довідки матері дитини

про те, що виплату зазначеної допомоги їй припинено (із зазначенням дати).


0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 12.04.2013 14:31

Якщо Ви маєте на увазі чи можна оформити декретну відпустку на одного із своїх батьків по догляду за дитиної до 3-х років то відповім, що можна. Сам так зараз роблю для своєї тещі, а дружину оформляю у центр зайнятості, бо на роботі сказали: або виходь або звільняйся, вибрали звільнення.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?