Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Налоги на землю

23.05.2012 11:06
Здравствуйте. Хочу приобрести себе земельный участок (просто оформить на себя, как на физлицо). Интересует следующее – какие налоги я буду обязан платить и какую отчетность подавать в налоговую? Заранее спасибо!



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 23.05.2012 11:08

Згідно ст.. 274 ПК України ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Що ж до звітності, то відповідно до ст. 286.5 ПК України, «Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку». Статтею 287.5 ПК України передбачено, що податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Тобто, окремих документів податкової звітності здавати не потрібно – органи ДПІ самостійно здійснять розрахунок податку, що підлягатиме сплаті, та надішлють власнику ділянки податкове повідомлення рішення із зазначенням суми для сплати.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?