Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Реєстрація сервітуту

21.03.2013 10:47

Доброго дня, юристи. Цікавить таке питання - виграв суд по встановленню сервітуту, рішенням суду на ділянці сусіда встановлено для мене сервітут з правом проїзду. Рішення вступило в законну силу, але тепер той сервітут треба зареєструвати. Куди меня для цього треба звертатися? І які документи, крім рішення, подавати?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 23.03.2013 09:25

Для державної реєстрації права земельного сервітуту зверніться до державного реєстратора прав у територіальний орган Міністерства юстиції України або до нотаріуса.

 Важливо!

Право власності на земельну ділянку, на яку поширюватиметься право земельного сервітуту, має бути попередньо зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень!

На підтвердження державної реєстрації прав земельного сервітуту Вам буде видано витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

 



0
фото
Off-line Галетий Эльвира
ответил 21.03.2013 16:53
ответ исправлен 21.03.2013 16:54

Сервітут – це похідне право, а тому відповідно до частини другої статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» реєструється після державної реєстрації права власності на таке майно!!!

Тобто, Ви зможете зареєструвати сервітут на земельну ділянку тільки після того як власник земельної ділянки зареєструє в Державному реєстрі прав право влансоті на неї


0
фото
Off-line Козловский Антон
юрист
Киев
ответил 21.03.2013 11:11

Відповідно до Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень для реєстрації необхідно подати такі документи: заяву про державну реєстрацію, документ, що посвідчує особу заявника, рішення суду, копію реєстраційного номера облікової картки платника податку (ідентифікаційний номер).


0
фото
Off-line Носов Константин
юридическая компания
Харьков
ответил 21.03.2013 11:02

Також, необхідно сплатити державне мито у розмірі - 51,0 грн..


0
фото
Off-line Носов Константин
юридическая компания
Харьков
ответил 21.03.2013 10:58
ответ исправлен 21.03.2013 12:02

Добрий день.

Право користування  підлягає реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Відповідну реєстрацію, у Вашому випадку, буде  здійснювати територіальний орган державної реєстрації прав на нерухоме майно.

            Відповідно до Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень для реєстрації необхідно подати такі документи: заяву про державну реєстрацію, документ, що посвідчує особу заявника, рішення суду, копію реєстраційного номера облікової картки платника податку (ідентифікаційний номер), документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (у разі, коли в документі, що підтверджує виникнення або припинення речового права на нерухоме майно, відсутні відомості про кадастровий номер земельної ділянки).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?