Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Дайте совет.

04.01.2014 20:46
Мой муж - гражданин Польши, имеет постоянный вид на жительство в Украине. Выезжал на своём авто в Польшу, на него составили протокол по п.1 ст 380 Митного Кодекса Украины и сказали что за это бужет штраф 17000грн. На месте они приговор не выносят и через 2 недели будет суд во Лювовской обл. Приходите или не приходите говорит всё равно результат будет - штраф 17000грн. Машина наша не выезжала из украины больше 1года. Зарегистрирована она в Польше. Подскажите, что можно сделать чтобы штраы бфл меньше? Приезжать на суд или нет. Мы живём на юге Украины. Это 1000км от нас.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Сидоренко Николай
адвокат
Чернигов
ответил 05.01.2014 20:56
Все правильно составили сотрудники таможни административный протокол на Вашего мужа по п. 1 ст. 380 ТК Украины. Наймите адвоката.
0
фото
Off-line Цебак Іван
юрист
Львов
ответил 04.01.2014 21:27

це мабуть була львівька митниця

так правла вони самі аиносять постнаови про штрафи, не залженовід того були ви чи ні

чи має ваш чоловік копію прокотоду на руках, 

можна підготувати матеріали для митнці для того щоб пізніше оспорити штраф у суді

я практикую такі справи http://juryst.lviv.ua/articles/category/2/message/133/

звертайтесь допоможу


0
фото
Off-line Ковріжних Валерій Вячеславович
адвокат
Ивано-Франковск
ответил 04.01.2014 21:23

Доброго вечора !

Нажаль, ситуація у вас дійсно не проста.

Підпунктом «в» п. 33 ст. 4 Митного кодексу визначено, що громадяни України, які мають постійне місце проживання за межами України, у тому числі ті, які тимчасово перебувають на території України, є нерезидентами.

Частиною першою ст. 380 цього Кодексу встановлено, що тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей строк може бути подовжено митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли такі ТЗ, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів. Обов'язковою умовою допуску зазначених ТЗ до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих ТЗ в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.

Відповідно до частини п'ятої ст. 4 Митного кодексу тимчасово ввезені ТЗ особистого користування повинні бути вивезені за межі митної території України з дотриманням строків, установлених згідно з вимогами цього Кодексу.

Відповідальність за перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів передбачено ст. 481 Митного кодексу, а саме:

  • перевищення встановленого згідно з цим Кодексом строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України не більш як на три доби тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі 850 грн.;
  • вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, особою, яка протягом року притягалася до відповідальності за вчинення такого правопорушення, а так само перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більш як на три доби, але не більш як на 10 діб тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 5100 грн.;
  • перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більш як на 10 діб — 17 000 грн. 

При цьому штраф має бути сплачено особою, яка вчинила порушення митних правил, не пізніше 15 днів з дня вручення або надіслання їй копії постанови митного органу про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови або внесення на неї подання прокурора — не пізніше 15 днів з дня залишення скарги (адміністративного позову) або подання без задоволення (ст. 539 Митного кодексу).

Можливо, вашу ситуацію й можна було б виправити, як би знати всі деталі несвоєчасного вивезення ТЗ за межі України, та обставини й причини, які сприяли порушення річного строку, встановленого Митним кодексом.

Якщо будете зацікавлені у більш детальній та предметній розмові, мої контактні телефони зазначені внизу.


0
фото
Off-line Ковалев Евгений
адвокат
Краматорск
ответил 04.01.2014 21:00
ответ исправлен 04.01.2014 21:01

Советую обратиться с данным вопросом в раздел "стол заказов" и взять опытного юриста из необходимого региона по данной категории дел.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?