Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Открипление от ФАП

02.01.2014 16:36
я поступила в университет Украина-ЮГ ,на 3 курс дневное, физеореабилитолога ,работаю на фельдшерско-акушерском пункте ,хочу уволиться, меня не отпускают. Почему, что делать?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 02.01.2014 17:48

Такого поняття,як "не відпускають", просто нема з юридичної точки зору! Пишіть заяву на звільнення (долучіть до неї копію наказу про зарахування у ВНЗ), реєструйте її (або надішліть рекомендованим листом з повідомленням про вручення). Після спливу 14 днів Вас зобов"язані звільнити і видати трудову книжку.


0
фото
Off-line Дытынюк Ярослав
юрист
Киев
ответил 02.01.2014 16:48
этот ответ относится к Удаленный Пользователь

14 днів може і не відпрацьовувати:

Кодекс законів про працю України

Стаття 38. Розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника

Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.


0
фото
Off-line Дытынюк Ярослав
юрист
Киев
ответил 02.01.2014 16:44

Якщо Ви отримували першу освіту за бюджетні кошти, у випадку звільнення з Вас можуть стягнути вартість навчання.

Але не звільнити попри Вашу заяву Вас не мають права.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 02.01.2014 16:43

Здравствуйте.

Заявление о увольнении, с доказательством вручения, по истечении 14-ти календарных дней со дня получения заявления руководителем требуйте расчет и трудовую книжку. Но, если учились на бюджете и подписывали договор, учтите, что могут взыскать стоимость обучения.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?