Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Бланки суворої звітності

31.12.2013 17:29
Добрий день! Чи належить "Лікарське свідоцтво про смерть" форма № 106/о до документів суворої звітності чи обліку? Який закон це регламентує?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Ковріжних Валерій Вячеславович
адвокат
Ивано-Франковск
ответил 31.12.2013 20:02

Доброго вечора!

"Лікарське свідоцтво про смерть" форми № 106/0 не належить до документів суворої звітності.

Перелік бланків, документів суворої звітності затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2012 р. № 456 "Деякі питання використання бланків цінних паперів, документів суворої звітності, господарська діяльність з виготовлення яких підлягає ліцензуванню".

В Переліку бланків документів суворої звітності міститься СВІДОЦТВО ПРО СМЕРТЬ, що видається органами реєстрації актів цивільного стану на підставі лікарського свідоцтва про смерть.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" державна реєстрація смерті проводиться органом державної реєстрації актів цивільного стану на підставі документа встановленої форми про смерть, виданого закладом охорони здоров'я або судово-медичною установою.

За змістом ч.1 ст. 18 цього Закону, про факт державної реєстрації акта цивільного стану органами державної реєстрації актів цивільного стану видається відповідне свідоцтво. Бланки свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану є документами суворої звітності, що виготовляються за затвердженими Кабінетом Міністрів України зразками та їх описами.

Таким чином, лікарське свідоцтво про смерть не відноситься до бланку документа суворої звітності.

Водночас, "Інструкцію щодо заповнення та видачі лікарського свідоцтва про смерть форми № 106/о" затверджено Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 08.08.2006 № 545 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2006 року за № 1152/13026.

З наступаючим Вас Новим 2014 роком ! Щастя та професійних успіхів в Новому році !



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?