Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Розподіл випускників медичних вузів

29.12.2013 00:27
Доброго дня! цього року закінчую медичний університет. навчаюсь за державним замовленням. скажіть, будь ласка, чи повинні мене направити на роботу за місцем проживання чоловіка, якщо він має вищу освіту і підписаний договір з державною установою, згідно з яким повинен відпрацювати в даній установі 3 роки(організація сплачувала за його навчання в ВНЗ)? дякую!



Ответы юристов

0
фото
Off-line Дытынюк Ярослав
юрист
Киев
ответил 29.12.2013 11:20
ответ исправлен 29.12.2013 11:30

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 22 серпня 1996 р. N 992
Київ
Про Порядок працевлаштування випускників
вищих навчальних закладів, підготовка яких
здійснювалась за державним замовленням

9. Розірвання випускником угоди, передбаченої пунктом 4 цього
Порядку, допускається з таких поважних причин:

...3) якщо випускник - вагітна жінка, мати або батько, які мають
дитину у віці до трьох років, або дитину, яка згідно з медичним
висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);
одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років
або дитину-інваліда.

Норм,які б визначали строк вагітності, з якого можливе розірвання угоди, законодавство не містить.
Уточніть, чим керується деканат у даному випадку.
Крім того, зверніть увагу на наступні пункти цього ж Пордку:

12. Час перебування жінки у відпустці після закінчення вищого
навчального закладу у зв'язку з вагітністю, пологами, доглядом за
дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до терміну
роботи за призначенням.
13. Якщо умови угод, укладених до шлюбу чоловіком і дружиною,
не передбачають направлення їх до одного й того ж населеного
пункту, місце їх роботи визначається за домовленістю між ними й
замовниками, а у разі коли вони не дійшли згоди, один з подружжя
має право розірвати договір в односторонньому порядку.


Але з урахуванням того, як складно зараз працевлаштуватися випускникам, краще обдумайте варіант щоб "домовитись".
І зможете спокійнісінько народжувати, маючи роботу і перебуваючи в дикреті.


0
фото
Off-line Дытынюк Ярослав
юрист
Киев
ответил 29.12.2013 09:38

Вас можуть направити для відпрацювання 3 років у будь-який куточок України. Місце роботи і проживання чоловіка можуть не врахувати. Тому коли розподілятимуть, краще "вирішіть" це питання з відповідальною особою.

Звісно, консультація не зовсім юридична, але такі реалії сьогодення.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?