Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Юридичний університет та товариство з обмеженою відповідальністю в особі директора (замовник)...

25.11.2016 12:18
Юридичний університет та товариство з обмеженою відповідальністю в особі директора (замовник) уклали договір про надання освітніх послуг. Виконавець взяв на себе зобов'язання за рахунок коштів замовника здійснити надання одержувачу освітньої послуги. Одержувачем послуги є дочка директора товариства. Чи правомірними є дії директора? З рахунку товариства перераховувались кошти за навчання.

Комментарии автора вопроса

28.11.2016 11:24      комментарий относится к Иваненко Мария
Кошти, які перераховувались за навчання є коштами фінансової допомоги, яку вніс на рахунок один із учасників товариства?

28.11.2016 11:13      комментарий относится к Иваненко Мария
В статуті прописано, що директор укладаає договори та контракти для здійснення мети та предмету діяльності товариства.
В даному вмпадку за якою статтею можна ініціювати звільнення директора?

28.11.2016 10:14      комментарий относится к Иваненко Мария
Учасники товариства повинні провести розслідування? Підскажіть, як це відбувається, тому, що мені, як працівнику товариства, прийдеться все рівно виясняти ці питання.

28.11.2016 10:13
Учасники товариства повинні провести якесь розслудування?

28.11.2016 09:41      комментарий относится к Иваненко Мария
не в курсе

25.11.2016 13:12      комментарий относится к Петренко Евгений
договору між студентом та товариством та наказу не має.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 28.11.2016 12:37

Директор не имеет права распоряжаться деньгами общества в своих личных целях, распояжатся он может только своей зарплатой. Уволить можно по одному из перечисленных пунктов КЗпП Украины:

Стаття 41. Додаткові підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу з окремими категоріями працівників за певних умов

Крім підстав, передбачених статтею 40 цього Кодексу, трудовий договір з ініціативи власника або уповноваженого ним органу може бути розірваний також у випадках:

1) одноразового грубого порушення трудових обов'язків керівником підприємства, установи, організації всіх форм власності (філіалу, представництва, відділення та іншого відокремленого підрозділу), його заступниками, головним бухгалтером підприємства, установи, організації, його заступниками, а також службовими особами органів доходів і зборів, яким присвоєно спеціальні звання, і службовими особами центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах державного фінансового контролю та контролю за цінами;

1-1) винних дій керівника підприємства, установи, організації, внаслідок чого заробітна плата виплачувалася несвоєчасно або в розмірах, нижчих від установленого законом розміру мінімальної заробітної плати;

2) винних дій працівника, який безпосередньо обслуговує грошові, товарні або культурні цінності, якщо ці дії дають підстави для втрати довір'я до нього з боку власника або уповноваженого ним органу.

Помимо всего прочего директор обязан вернуть деньги обратно.


0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 28.11.2016 10:55

Просмотрите устав предприятия, имеет ли право директор отправлять на обучение своих родственников, если те не являются штатными сотрудниками. Письменно уведомляете о заключении договора учредителей и пусть они принимают какие-то меры по отношению к директору.


0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 28.11.2016 09:50

поставьте их в известность, это их юрисдикция привлекать директора к ответственности за подобные действия.


0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 25.11.2016 15:04

Учредители юр.лица в курсе данных событий?


0
фото
PREMIUM
Off-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 25.11.2016 12:56

Це питання відносин між товариством та студентом. Законодавство передбачає навчання за кошти юридичних осіб.  Якщо є договір між студентом та підприємством та наказ про направлення на навчання, то все правомірно. А родинні зв'язки у даному випадку не важливі.



С уважением, Евгений. тел.: (098)150-75-00, (063)266-75-00. Звоните.Частные консультации - платные.
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?