Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Право на присвоєння кадастрового номеру

21.12.2013 00:27

Згідно листа ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ від 17.04.2012 № 5789/17/12-12 для проведення процедури присвоєння кадастрового номеру, що здійснюється з відкриттям Поземельної книги, замовником послуги з державної реєстрації земельної ділянки може бути особа, яка визначена у запиті нотаріуса як спадкоємець, на підставі заведеної ним спадкової справи. Чи не відміняє ЗАКОН УКРАЇНИ Про Державний земельний кадастр (ЗУ про ДЗК) такого права? В якій статті ЗУ про ДЗК про це говориться?





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Privacy Lawyer
юридическая компания
Киев
ответил 24.12.2013 19:13
ответ исправлен 24.12.2013 19:18

Доброго дня!

У Порядку ведення Державного земельного кадастру чітко визначений перелік осіб, яким можуть надаватись данні, а саме Витяг з ДЗК про земельну ділянку необхідний для переоформлення спадщини на підставі запиту нотаріуса:

175. На отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:

1) власники, користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи;

2) спадкоємці (правонаступники - для юридичних осіб) осіб, зазначених у підпункті 1 цього пункту, або уповноважені ними особи;

3) особи, в інтересах яких встановлено обмеження, або уповноважені ними особи;

4) органи державної влади, органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом;

5) особи, які отримали ліцензії на проведення землеоціночних робіт та земельних торгів;

5-1) особи, які в установленому законом порядку включені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників та Державного реєстру інженерів-геодезистів, для виконання зазначених робіт;

6) нотаріус за дорученням власника земельної ділянки під час вчинення правочину щодо неї;

7) особа, якій належить речове право на земельну ділянку.

Відповідно до п. 5 Закону України "Про державний земельний кадастр"

На отримання відомостей Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:
-власник (власники) та користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи; -спадкоємці (правонаступники - для юридичних осіб) осіб, зазначених в абзаці другому цієї частини, або уповноважені ними особи; -особа (особи), в інтересах якої (яких) встановлено обмеження, або уповноважені ними особи; -органи державної влади та органи місцевого самоврядування для реалізації своїх повноважень, визначених законом; -особи, які в установленому законом порядку включені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників та Державного реєстру інженерів-геодезистів, і особи, які отримали ліцензії на проведення землеоціночних робіт та земельних торгів, землеоціночних робіт, для виконання зазначених робіт.   

     З метою дотримання правил добросусідства особа, якій належить речове право на земельну ділянку, має право на отримання відомостей про земельну ділянку, передбачених частиною першою статті 25 цього Закону.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?