Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Прапор ЄС

20.12.2013 12:43
Шановні юристи,підкажіть,як бути в даній ситуації.ми,члени територіальної громади,виступали за прийняття нашою міською радою рішення про звернення до Президента України та в знак підтримки євроінтеграції вивісити прапор ЄС на флагштоці біля приміщення Острозької міської ради.
тепер прокуратура подала до окружного суду адмін позов про оскарження рішення в частині оскарження по прапору.
скажіть, будь ласка:
1. які законні підстави вивішення прапору ЄС в даному випадку і чи є шанс виграти суд?
2. хіба в даному випадку рішення ОМС потрібно оскаржувати до окружного суду?хіба згідно статті 18 КАСУ це не компетенція місцевого загального суду?




Ответы юристов

0
фото
Off-line Надеждов Федір
Донецк
ответил 20.12.2013 14:53

Погоджуюся із думкою Хилинського Анатолія.

Проте, хочу добавити, що територіальна громада може мати свою власну символіку, зокрема, прапор. А чому б цей прапор не може містити символику ЄС?


0
фото
Off-line Хилинский Анатолий
ответил 20.12.2013 12:59

В доповнення.

Виключна компетенція пленарного засідання (сесії) міської ради передбачена ст. 26 ЗУ "Про місцеве самоврядування".


0
фото
Off-line Хилинский Анатолий
ответил 20.12.2013 12:51
ответ исправлен 20.12.2013 12:57

Доброго дня!

Згідно положень діючого законодавства нагляд за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами місцевого самоврядування покладено на прокуратуру України.

Тобто, прокуратура наділена відповідними повноваженнями.

На мою думку, в даному випадку сесія міської ради при прийнятті відповідного рішеннявийшла за межі повноважень, наданих ЗУ "Про місцеве самоврядування".

Згідно ст. 144 Конституції України рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України зупиняються у встановленому законом порядку з одночасним зверненням до суду.

Стаття 6 Кодексу адміністративного судочинства України визначає, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

З повагою,

Адвокат Хілінський А.О.


0
фото
Off-line Довбыш Анастасия
юрист
Киев
ответил 20.12.2013 12:49

Потрібно дивитись позов і мотивувальну частину. Сробіть скан позову та надайте для огляду



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?