Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Прохождение интернатуры

19.12.2013 22:05

Здравствуйте! Заканчиваю 5 курс медуниверситета на бюджетной основе спец лечебное дело, летом планирую выйти замуж за гражданина России и уехать к мужу. Какие судебные претензии мне могут предъявить и как их избежать?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 19.12.2013 22:32

Вы уже обращались с данным вопросом на этом ресурсе, а Ваш будущий муж мне звонил и консультировался!


0
фото
Off-line Хилинский Анатолий
ответил 19.12.2013 22:32
ответ исправлен 20.12.2013 07:59

Здравствуйте!

Согласен частично!

Приказ МОЗ, о котором говорит коллега дублируется  с положениями Порядка трудоустройства выпускников высших учебных заведений, подготовка которых осуществлялась по государственному заказу. Согласно п. 14 упомянутого документа - в случае неприбытия молодого специалиста по направлению или отказа без уважительных причин приступить к работе по назначению, увольнения его по инициативе администрации за нарушение трудовой дисциплины, увольнении по собственному желанию в течение трех лет выпускник обязан возместить в установленном порядке в государственный бюджет стоимость обучения и компенсировать заказчику все расходы.

Однако, положения ЗУ «О высшем образовании» не содержат условий об обязательности подобной отработки и возмещения стоимости обучения или условий, при которых выпускник должен компенсировать затраты в случае неприбытия по направлению, отказа без уважительной причины приступить к работе по назначению , увольнение по инициативе администрации за нарушение ТД, увольнения по собственному желанию с работы в течение трех лет.

Кроме того, по данному вопросу имеется куча разногласий, а в ЕГРСР существует ряд различных по содержанию решений, вынесенных судами по аналогичным делам.

Поэтому, на мой взгляд, вопрос спорный.

Выбирайте ЛЮБОВЬ! ))))

С уважением, 

Адвокат Хилинский А.А.


0
фото
Off-line Даценко Юлія
адвокат
Лубны (также Кременчук)
ответил 19.12.2013 22:23

Згідно з наазом МОЗ Про затвердження Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням

випускник повинен прибути до місця призначення у термін, 
визначений у направленні на роботу. Незгода випускника з рішенням
комісії з працевлаштування випускників не звільняє його від
обов'язку прибути на роботу за призначенням.
У разі, якщо він не прибув за направленням або відмовився
приступити до роботи за призначенням з причин, не зазначених у п.
9 та 18 цього Порядку, чи його звільнено з ініціативи власника або
уповноваженого ним органу за порушення трудової дисципліни або
звільнено за власним бажанням протягом навчання в інтернатурі та
трьох років після закінчення останньої, він зобов'язаний
відшкодувати у встановленому порядку відповідно до державного або
місцевого бюджетів вартість навчання та компенсувати замовникові
всі витрати.

Зазначений наказ встановлює також умови, за яких можливо не відпрацьовувати 3 роки, до них відносяться

- встановлення інвалідності I або II групи, внаслідок чого 
випускник не може стати до роботи за місцем призначення;
- встановлення інвалідності I або II групи у дружини
(чоловіка) випускника, у одного з батьків (або осіб, які замінюють
батьків) випускника;
- якщо випускник - вагітна жінка, мати або батько, які мають
дитину у віці до трьох років або дитину, яка згідно з медичним
висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);
одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років
або дитину-інваліда;
- у разі проходження чоловіком (дружиною) військової служби
(крім строкової), в тому числі за контрактом, на посадах рядового,
сержантського й старшинського складу, прапорщиків, мічманів та
офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Прикордонних
військах, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях,
створених відповідно до законодавства України, та служби в органах
внутрішніх справ поза місцем розташування замовника;
- у разі вступу випускників вищих закладів освіти
I - II рівнів акредитації до вищих закладів освіти III - IV рівнів
акредитації.
У цих випадках за рішенням комісії з працевлаштування
випускників видається довідка про надання можливості самостійного
працевлаштування



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?