Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов
 
Украина

Як отримати інформацію про вільну земельну ділянку у місті

03.10.2016 13:23

Доброго дня. Як отримати інформацію про вільну земельну ділянку у місті та прилеглої до міста території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею до 0,1 га згідно ст. 121 Земельного Кодексу України.


г. ВышгородОтветы юристов

0
фото
Off-line Владимировна Анна
юрист
Черкассы
ответил 04.10.2016 11:47

Доброго дня! Відповідно до ст. 24 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування. 

Я б радила вам звернутися до управління земельних ресурсів відповідної місцерої ради з офіційним запитом згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації"  в якому запитати інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані під забудову у місті яке вас цікавить. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У тому разі, якщо вам відмовлять у наданні запитуваної інформації ви маєте право на оскаржити до керівника розпорядника, вищого органу або суду.


0
фото
FIND
Off-line Бованенко Александр
адвокат
Киев (также Вся Украина)
ответил 03.10.2016 13:59

Частиною 5 статті 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачено: "Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і   центральний  орган  виконавчої  влади,  що  реалізує  державну політику  у  сфері  земельних  відносин, забезпечують відкритість, доступність  та  повноту  інформації  про  наявність  на території відповідної    адміністративно-територіальної    одиниці    земель державної  та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть  бути  використані  під  забудову, про наявність обмежень і обтяжень  земельних  ділянок,  містобудівні  умови  та обмеження в містобудівному  і  державному земельному кадастрах. 

місцевий  орган  виконавчої влади  зобов'язані надавати за запитами фізичних та юридичних осіб письмову інформацію про наявність  земельних  ділянок,  що  можуть бути використані під забудову".С уважением, Александр 097-067-13-94; 067-139-89-55; email: lawyer133@ukr.net
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов

 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?