Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

У 2004 році помер мій прадідусь, однак дата видачі права власності на пай була...

20.09.2016 20:54
У 2004 році помер мій прадідусь, однак дата видачі права власності на пай була пізніша ніж дата смерті( виходе видали мертвій людині), бо до цього був акт на право користування землею і йшло переоформлення. Коли бабуся кинулась переоформлювати, то акт виданий на мертву людину забрали в районі. Чи можливо зараз добитися право на цю землю?
г. Кировоград

Комментарии автора вопроса

21.09.2016 19:48
При житті прадідуся видали акт на право користування землею, і поки оформлювали акт на право власності він помер. І вже після смерті отримати акт на право власності( число видачі акту, було після дати смерті) Фактично акт був виданий мертвівй людині.



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 22.09.2016 09:26

От саме за Акт на право користування зем.ділянкою вам і требва вхопитися, і на ньому будувати ваш захист і відстоювання ваше права на землю.

Зрозумійте, самостійно право у вас на землю не виникне. Або ви будете його набувати, захищати та отримувати, навіть і через судовий захист, або ж ви втратите право на зем.ділянку.

Обирати вам.

Щасти!



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 21.09.2016 14:50

Здравствуйте!

Ваш вопрос решается в судебном порядке. Но для начала необходимо проанализировать имеющиеся документы. Свяжитесь с нами по ниже указаным контактам или оставьте свой контактный номер телефона, что бы специалист предоставил Вам по-шаговую инструкцию необходимых действий. 



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 21.09.2016 10:15

Доброго дня!

Можливо, але ймовірно що лише в судовому порядку з позовом про визнання права власності на земельну ділянку (пай) в порядку спадкування.

Але не зрозуміло з вашого опису, до дати смерті дідуся, сертифікати на право на земельні частки (паї) у дідуся були?

  Оскільки, відповідно до п.17 розділу X «Перехідні положення» Земельного Кодексу України (2001 року) сертифікати на право на земельну частку (пай), отримані громадянами, вважаються правовстановлюючими документами при реалізації ними права вимоги на відведення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) відповідно до законодавства. Сертифікати на право на земельну частку (пай) є дійсними до виділення власникам земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості) земельних ділянок та видачі їм державних актів на право власності на землю.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?