Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Я власник будинку, який перейшов до мене договором дарування. В цьому будинку...

20.09.2016 12:51
Я власник будинку, який перейшов до мене договором дарування. В цьому будинку приписаний чоловік який не проживає там май же 15років. Як я можу його виписати???
г. Богуслав

Комментарии автора вопроса

20.09.2016 13:41
Які стадії судового процесу?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Юридична клініка НУБіП Ураїни
юрист
Киев (также Киевская область)
ответил 20.09.2016 14:24

Доброго дня. Уточніть, будь ласка дату укладення договору дарування будинку та чи є цей договір зареєстрований? Де наразі перебуває та особа, яку ви хочете зняти з місця реєстрації?


0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 20.09.2016 14:19

"ПОРЯДОК реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів" (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12/paran16#n16):

"3.1. Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі: ...інших документів, які свідчать про припинення: ...

підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів).

Зняття з реєстрації на підставах, визначених в абзацах вісім та дев’ять пункту 3.1 цього розділу, здійснюється за клопотанням уповноваженої особи закладу/установи або за заявою власника/наймача житла або їх законних представників. ..

1.4. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб, що проживають або перебувають у спеціалізованих соціальних установах, закладах соціального обслуговування та соціального захисту (далі - заклад/установа), здійснюється територіальним підрозділом ДМС у взаємодії із закладом/установою відповідно до території обслуговування територіального підрозділу ДМС."

Наведений документ передбачаэ зняття з реєстраіїї (виписки) особи, передбачає орган, що проводить ці заходи, ніякого "суду" не передбачає.


0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 20.09.2016 13:47

Вам нужно подать иск в районный суд.Для начала первая инстанция до апеляции вряд-ли дело дойдет.


0
фото
Off-line Ходачинская Юлия
адвокат
Луцк
ответил 20.09.2016 13:20

В судебном порядке.


0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 20.09.2016 13:20

Только в судебном порядке



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?