Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Расторжение договора купли-продажи

18.12.2013 09:12

Подскажите возможно ли расторжение договора купли-продажи автомобиля с автосалона, ни какие платежи не вносились, но автомобиль покупать передумали. Как это сделать?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 18.12.2013 12:09

  Добрий день, зверніться з Договором купівлі-продажу автомобіля до юриста/адвоката на індивідуальну консультацію з приводу можливого розірвання. Після вивчення (аналізу)  даного договору юрист/адвокат підскаже можливий варіант розірвання договору з найменшими фінансовими втратами та Вашого часу.

  Як правило, в самих  договорах даного типу, закладені штрафні санкції та умови дострокового розірвання даного Договору.


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 18.12.2013 11:59

Возможно. но вот будут ли какие ли бо санкции зависит от условий самого договора. прочтите его и увидите есть ли санкции в случае одностороннего расторжения договора со стороны покупателя и в каких случаях.


0
фото
Off-line Цебак Іван
юрист
Львов
ответил 18.12.2013 11:02

якщо ви не платили кошти, 

і з моменту підписання не минуло 14 днів то просто повідомт про це автосалон


0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 18.12.2013 10:38

по перше - ст. 655 ЦКУ говорить що  За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець)
передає або зобов'язується передати майно (товар) у власність
другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов'язується

прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

по друге ст.689 ЦКУ говорить  Покупець зобов'язаний прийняти товар, крім випадків, коли
він має право вимагати заміни товару або має право відмовитися від
договору купівлі-продажу.

по третє ст. 651 ЦКУ говорить 1. Зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. 2. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

У вашому випадку потрібно вивчити договір, можливо там є підстави для розірвання в односторонньому порядку. Якщо ні, потрібно домовлятися з проодавцем. Для розірвання в судовому порядку потрібна наявність порушення істотних умов договору.

і відповідно до ст. 692 ЦКУ Якщо покупець відмовився прийняти та оплатити товар, продавець має право за своїм вибором вимагати оплати товару або відмовитися від договору купівлі-продажу».


1
фото
Off-line Мацегора Марина
адвокат
Харьков
ответил 18.12.2013 09:49
Для начала взять договор и показать юристу.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?