Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ребенок инвалид,бывшая жена требует увеличение алиментов при моей з/п 1800, 1500 на их содержание

17.12.2013 23:51
у меня есть второй ребенок в гражданском браке но на фамилии жены,в каком разиере с меня могут стянуть аллименты,и как я могу доказать о существовании второго ребенка,?ответьте пожалуйста7



Ответы юристов

0
фото
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 18.12.2013 14:19

 доказать о наличии 2 ребенка - вы можете усыновивши или удочеривши его(ее), а в отношение алиментов- много факторов, работа заоплата здоровье и т.д.


0
фото
Off-line Бокатюк Юлия
юрист
Кременчуг
ответил 18.12.2013 14:18

Добрый день. Алименты назначаются с учетом материального положения плательщика  и взыскивается в размере не большем 50 %от заработной платы


0
фото
Off-line Шахновский Алексей
Одесса
ответил 18.12.2013 00:43
ответ исправлен 18.12.2013 00:44

Доброго дня, відповідно до статті 182 Сімейного кодексу України при визначенні розміру аліментів суд буде враховувати наступні обставини
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних
чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.  Аліменти можуть стягуватись як у твердій сумі, так і у вигляді частки від заробітку (доходу) батька дитини.
Разом з цим, мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу, а саме, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі і якщо розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , то дитині призначається відповідно до закону державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Крім аліментів з вас можуть стягуватись додаткові витрати на дитину, що викликані особливими обставинами(розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо). Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно. Для підтвердження факту наявності іншої дитини, раджу встановити факт батьківства шляхом подання відповідної заяви спільно з матірью дитини до органу державної реєстрації актів цивільного стану. Факт перебування у фактичних сімейних відосинах з іншою жінкою можуть підтвердити свідки.


0
фото
Off-line Романченко Артём
юрист
Киев
ответил 18.12.2013 00:32
ответ исправлен 18.12.2013 00:36

Здравствуйте!

Вы можете только предъявить иск о признании отцовства на второго ребёнка. А затем подать иск в суд на уменьшения алиментов на содержание Вашей бывшей жены и ребёнка. Но если Вы признаете своё отцовство в суде, то не исключено, что с Вас могут официально также взыскать алименты на этого второго ребёнка. Вы также можете попробовать обосновать в суде тот факт, что Ваш доход не позволяет платить такой размер алиментов. Но в любом случае максимальный размер алиментов не может превышать 50% от заработной платы (ч. 3 ст. 70 Закона Украины "Об исполнительном производстве"). Так что не думаю что суд взыщет, а гос. исполнители будут высчитывать с Вас 1500 грн, учитывая Вашу зарплату 1800 грн.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?