Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Приватизація в санітарно-захисній зоні

28.02.2013 17:31
Доброго дня, шановні колеги!
 
Чи існує правова норма, яка однозначно забороняє приватизацію землі в санітарно-захисній зоні? Земельна ділянка перебуває у фактичному користуванні громадянина.
Увага, питання саме про приватизацію, а не про забудову!
З'явилась ідея визнати право на приватизацію через суд зі встановленням обмежень згідно ст. 111 ЗК. Що скажете?

Комментарии автора вопроса

28.02.2013 22:50      комментарий относится к Михальчук Богдан
Це невелика ділянка поряд з раніше приватизованою, фактично в одному будинковолодінні. Така нелогічна ситуація склалася: на одну частину видали держакт, а поряд - ні.
І я не думаю, що це землі промисловості - просто комунальні.

28.02.2013 20:33      комментарий относится к Михальчук Богдан
Санітарно-захисна зона підприємства транспорту - АТП.



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 28.02.2013 22:21

Такої заборони та особливості не має, адже це землі транспорту - 2. Землі транспорту можуть перебувати у державній, комунальній та приватній власності.

Разом з тим, приватизувати, не вдасться, це може бути новим "виділенням", адже приватизації підлягають земельні ділянки які перебувають у його користуванні, тобто були надані рішенням чи то перебувають у користуванні на правах оренди тощо.

Навіщо Вам "приватизацію через суд" це не так просто та й затратно. Напишіть заяву про виділення землі, а якщо там перебуватимуть Ваші обєкти, це взагалі супер.


0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 28.02.2013 17:48

"Чи існує правова норма, яка однозначно забороняє приватизацію землі в санітарно-захисній зоні?" - частково так, 3. У межах округу санітарної (гірничо-санітарної) охорони
забороняються передача земельних ділянок у власність і надання у
користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам
для діяльності, несумісної з охороною природних лікувальних
властивостей і відпочинком населення.

Землі прибережних захисних смуг перебувають у державній та
комунальній власності та можуть надаватися в користування лише для
цілей, визначених цим Кодексом.

Стаття 59. Право на землі водного фонду
1. Землі водного фонду можуть перебувати у державній,
комунальній та приватній власності.
2. Громадянам та юридичним особам за рішенням органів
виконавчої влади або органів місцевого самоврядування можуть
безоплатно передаватись у власність замкнені природні водойми
(загальною площею до 3 гектарів). Власники на своїх земельних
ділянках можуть у встановленому порядку створювати
рибогосподарські, протиерозійні та інші штучні водойми.

Надайте більше інформації про якусаме ЗСО йде мова.
0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 28.02.2013 17:47
ответ исправлен 28.02.2013 17:47

Доброго дня. 
Думаю, що приватизувати можна, просто в тех документації буде вказано "ділянка має обмеження і обтяження містобудівного характеру - знаходиться в санітарно-захисній зоні". Ну і в залежності від характеру об`єкта, навколо якого встановлено зону, будуть вже чіткі обмеження за кодами.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?