Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи можливо переоформити пай і чи є право на отримання цьогоріч орендної плати?

30.08.2016 12:36

Доброго дня! Моя бабуся (яка померла в 2013 році) оформила заповіт на свою земельну частку (пай) на мою матір. Так як в матері були проблеми зі здоров'ям та майже всі кошти йшли на ліки, за прийняттям спадщини до нотаріуса вона не зверталась протягом 3-х років. Так трапилось, що в цьому році (28 червня) мати померла, так і не звернувшись до нотаріальної контори. Наразі залишився мій батько та ще двоє братів. Підкажіть, будь ласка, як бути в даній ситуації? Чи можливо переоформити бабусин пай, який на даний час перебуває в оренді і яка процедура цього? Та чи є право на отримання в цьому році орендної плати за нього? Буду дуже вдячна за відповідь!


г. Винница



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Воронин Валерий
юрист
Киев (также Украина, Польша)
ответил 30.08.2016 13:57
ответ исправлен 30.08.2016 14:01

Доброго дня!

            Відповідь на Ваше запитання є у ст.1223. "Право на спадкування" Цивільного кодексу України:

1. Право на спадкування мають особи, визначені у заповіті.

2. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261-1265 Цивільного кодексу України.

3. Право на спадкування виникає у день відкриття спадщини.

            У разі необхідності більш детальної інформації, а також оформленні необхідних документів, Ви можете звернутися в особистому порядку.



Якщо інформація Вам допомогла, буду вдячний за позитивний відгук. З повагою, Валерій Воронін тел. 0734169497, 0981956983, 0445317505
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?