Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Одноразова покупка

17.08.2016 14:54
ДОброго дня. Якщо ми (ТОВ) купили один раз в іншої юридичної особи якийсь товар, то обов язково має бути укладений договір???? чи на одноразову покупку не обов язво укладати договір і можна обійтись тільки видатковою, податковою і рахунком?
г. Винница



Ответы юристов

0
фото
On-line Цибрий Татьяна Владимировна
адвокат
Киев
ответил 17.08.2016 15:10
ответ исправлен 17.08.2016 15:11

Якщо це одноразова дрібної речі покупка - можно  і неукладати Договір .  Колега більш повно розкрив питання . 


0
фото
On-line Цибрий Татьяна Владимировна
адвокат
Киев
ответил 17.08.2016 15:10
ответ исправлен 17.08.2016 15:10
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
On-line Цибрий Татьяна Владимировна
адвокат
Киев
ответил 17.08.2016 15:10
ответ исправлен 17.08.2016 15:11
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
Off-line Лялин Вячеслав
юрист
Одесса (также Вся Украина)
ответил 17.08.2016 14:58
ответ исправлен 17.08.2016 14:59

Не проблема, без договора можно!!

Счет.. (аферта)..... оплата счета подверждение принятия аферты,  накладная подтверждает прием -передачу  продукции. 

ст. 206 ЦК

1. Усно можуть вчинятися правочини, які повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення, за винятком правочинів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, а також правочинів, для яких недодержання письмової форми має наслідком їх недійсність.

2. Юридичній особі, що сплатила за товари та послуги на підставі усного правочину з другою стороною, видається документ, що підтверджує підставу сплати та суму одержаних грошових коштів.

3. Правочини на виконання договору, укладеного в письмовій формі, можуть за домовленістю сторін вчинятися усно, якщо це не суперечить договору або закону.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?