Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Добавление вида деятельности

12.08.2016 20:06

Діяльність з організації, проведення гастрольних заходів заборнена на єдиному податку. Що входить в цю діяльність? і який це квед? квед 90.01,90.02, і 90.04 ці кведи не йдуть на єдиний податок?


г. Киев



Ответы юристов

0
фото
Off-line Соломаха Александра
помощник юриста
Киев
ответил 15.08.2016 11:57
ответ исправлен 15.08.2016 12:05

ст. 291.5 Податкового кодексу України

Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп: 

10) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів

90.02 та 90.04 - з цими КВЕДами підприємство не може бути на спрощеній системі оподаткування

Повна заборона в частині діяльності по організації, проведенню гастролей, у т.ч. діяльність івент-агентств що займаються організацією та проведенням заходів за участі зірок шоу-бізнесу

Виключенням є діяльність з технічного супроводу живих театральних вистав, концертів, опери, танцювальних та ін. сценічних виступів.(КВЕД 90.01, 90.02 у частині: діяльність із технічної підтримки живих театральних вистав, концертів, опери, танців або інших сценічних виступів, 74.90)



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?