Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оформление Субсидии

10.08.2016 14:08
Здравствуйте,
Хочу посоветоваться по поводу оформлении субсидии, она заканчивается в сентябре этого года, в квартире прописана только я. Есть муж и ребёнок 2,7 г., я безработная, но имею свой интернет-магазин, естественно нелегально, декрет заканчивается в декабре этого года, подскажите при оформлении субсидии, могут ли просматриваться мои счета, карты, будет ли это как то влиять, чтоб потом мне не на выписывали кучу штрафов, и как быть когда через 2-3 месяца после переоформления субсиидии, у меня закончится дектрет, мне обязательно становится в центр занятости?
г. Кременчуг



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Дьяков Николай
помощник адвоката
Киев
ответил 10.08.2016 16:55
ответ исправлен 10.08.2016 16:56

1) З 1 січня 2016 року набув чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 24.12.2015р. № 911 V-III, в якому до частини 1 статті 62   ЗУ "Про банк і банківську діяльність" доповнили пунктом 10 такого змісту: Мінфіну, з метою проведення верифікації і перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України та інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та своєчасного і в повному обсязі їх здійснення, надається інформація щодо відкритих на їхнє ім’я рахунків (поточних, кредитних, депозитних тощо), операцій та залишків за ними. У разі нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на сім’ю або домогосподарство, інформація надається щодо кожного з членів сім’ї або домогосподарства".

Тобто перевірити можуть і мають на це право, але чи перевірять - це вже на розсуд Мінфіну.

 2) З 2015 року було відмінено норму про те, що право на субсидію будуть мати тільки безробітні, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості. Безробітні мають право отримувати субсидію, якщо подадуть заяву та декларацію про відсутність доходів - так звана нульова декларація (без справки з Центра зайнятості).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?