Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Возможно ли забрать заявление в полиции по дтп

06.08.2016 16:47
Здравствуйте, 31 июля заезжая во двор задела соседский автомобиль, было поздно и сообщила ему об этом утром, а ночью он успел заметить повреждения и вызвать полицию, с соседом мы вопрос разрешили, притензий ко мне он не имеет, как можно закрыть дело? Спасибо! С ув. Татьяна
г. Одесса



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line АБ "ЮФ Легенького Н.А. "Правовая помощь"
адвокатское объединение
Киев (также Все города Украины)
ответил 06.08.2016 21:35

Еще раз здравствуйте !

Хочу все-таки обратить внимание на то, что если Вы нарушили ПДД, то предусмотрена административная ответственность, независимо от того, возместили Вы ущерб или нет. Так-что все-таки имеет значения писал о Вас в заявлении сосед или нет.

Вас может касаться ч.2 ст.122 КУпАП, там-где я выделил курсивом и жирным и другие статьи при определенных обстоятельствах. 

Так-что с отметкой о плохом ответе Вы поспешили.

Ездите аккуратней, удачи.

Прилагаю:

ВИТЯГ КУпАП: 

Стаття 17. Обставини, що виключають адміністративну відповідальність

Особа, яка діяла в стані крайньої необхідності, необхідної оборони або яка була в стані неосудності, не підлягає адміністративній відповідальності.

(Как видите - среди них нет возмещение ущерба).

Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз’їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п’ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, ненадання переваги маршрутним транспортним засобам, у тому числі порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Примітка. Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення, а в разі вчинення передбачених частинами першою - третьою цієї статті правопорушень у виді перевищення обмежень швидкості руху транспортних засобів, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки і стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзду на смугу зустрічного руху, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в автоматичному режимі, - юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб.

{Стаття 122 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 7542-11 від 19.05.89№ 1369-12 від 29.07.91№ 1818-12 від 15.11.91; Законами № 3785-12 від 23.12.93№ 55/97-ВР від 07.02.97№ 2350-III від 05.04.2001; в редакції Закону № 586-VI від 24.09.2008; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3163-VI від 17.03.2011№ 4438-VI від 23.02.2012№ 721-VII від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону № 732-VII від 28.01.2014; в редакції Закону№ 767-VII від 23.02.2014; із змінами, внесеними згідно із Законом № 596-VIII від 14.07.2015}

Стаття 124. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна

Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Примітка. Особа, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, за умови, що учасники дорожньо-транспортної пригоди скористалися правом спільно скласти повідомлення про цю пригоду відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

{ Стаття 124 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 316-11 від 29.05.85№ 7542-11 від 19.05.89№ 1369-12 від 29.07.91№ 1818-12 від 15.11.91; Законами № 3785-12 від 23.12.93№ 55/97-ВР від 07.02.97№ 2350-III від 05.04.2001; в редакції Закону № 586-VI від 24.09.2008; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3045-VI від 17.02.2011№ 596-VIII від 14.07.2015}

Стаття 122-4. Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди

Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

{Кодекс доповнено статтею 122-4 згідно із Законом № 586-VI від 24.09.2008; із змінами, внесеними згідно із Законом № 596-VIII від 14.07.2015}



С уважением, АБ "ЮФ Легенького Н.А. "Правовая помощь" Телефоны: +380967860786, +380959052712, +380730901972. Email: abpravovadopomoga@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Голубев Денис
юрист
Киев
ответил 06.08.2016 17:55

Соглашусь с коллегой, частично. Обратитесь вместе в райотдел,напишите что конфликт исчерпан. Указывал он Вас как виновника/неуказывал сечас неимеет значение. Главное чтоб он сам указал на то что конфликт исчерпан, пострадавших ведь нет при этом. Опять же, следует понимать, что  через 3 месяца дело будет закрыто по итечению сроков, в независимости от желания/нежелания соседа написать указаное заявление.


1
фото
FIND
Off-line АБ "ЮФ Легенького Н.А. "Правовая помощь"
адвокатское объединение
Киев (также Все города Украины)
ответил 06.08.2016 17:06

Здравствуйте !

Для этого соседу необходимо написать соответствующее заявление. Вопрос еще в том, указывал ли он Вас виновницей происшедшего или нет. 

Если интересуют подробности и содержание заявления - звоните или пишите на Email, можем составить заявление. 



С уважением, АБ "ЮФ Легенького Н.А. "Правовая помощь" Телефоны: +380967860786, +380959052712, +380730901972. Email: abpravovadopomoga@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?