Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Нужна ли доверенность для выезда за границу

29.07.2016 13:39

Еду в белоруссию из украины из дядей мне 16 лет, нужна ли на него доверенность от родителей?


г. Херсон



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Михоник Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 29.07.2016 14:10

Доброго дня,

Відповідно до ч.3 ст. 313 Цивільного кодексу України, фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

Згідно зі ст. 1 Угоди між КМ України та Урядом РБ про безвізові поїздки громадян, громадяни держави однієї Сторони незалежно від місця проживання в'їжджають, виїжджають, прямують транзитом і знаходяться на території держави іншої Сторони без віз на підставі дійсних документів, зазначених у Додатку до цієї Угоди.

Додатком до Угоди для громадян України передбачені, зокрема, наступні документи:

- паспорт громадянина України (тільки для перетинання державного кордону між Україною та Республікою Білорусь і знаходження на території Республіки Білорусь).

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

- проїзний документ дитини.



З повагою, Андрій Михонік, тел. 067 377 62 96
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Батракова Ольга
юрист
Харьков
ответил 29.07.2016 13:43

нет. в 16 лет Вы можете ездить за границу самостоятельно. никакие разрешения Вам не нужны



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?