Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Хто вносить запис до трудової про роки навчання?

15.05.2012 13:14
Студент поступав до ВУЗу, маючи трудову книжку і запис у ній. Після закінчення влаштувався працювати. Хто вносить запис до трудової про роки навчання? ВУЗ або перший роботодавець після ВУЗу? І взагалі, чи вважається зараз навчання як стаж?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Юдина Елена
адвокат
Киев
ответил 16.08.2012 00:12

Інструкція  про порядок ведення трудових книжок працівників (Минюст, Министерство труда Украины, Минсоцзащиты Приказ, Инструкция от 29.07.1993 № 58редакция действует с 05.10.2003)

Передбачені цим пунктом записи вносяться до трудової книжки до занесення відомостей про роботу на даному підприємстві...

2.18. До трудових книжок за місцем роботи вносяться окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів такі записи:

а) про час служби у складі Збройних Сил України та інших військах, де на тих, які проходять службу, не поширюється законодавство про працю і державне соціальне страхування, із зазначенням дати призову (зарахування) і дати звільнення із служби;

б) про час навчання у професійних навчально-виховних закладах та інших закладах у навчально-курсових комбінатах (центрі, пункті тощо);

в) про час навчання у вищих навчальних закладах (включаючи і час роботи в студентських таборах, на виробничій практиці та при виконанні науково-дослідної госпдоговірної тематики) та про час перебування в аспірантурі і клінічній ординатурі, крім випадків, зазначених у п. 2.16 цієї Інструкції;


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 15.05.2012 13:15

Запис про навчання вносить власник (роботодавець) на підставі:

  - Заяви працівника

  - диплома

  - Довідки ВУЗу про форму навчання.

Період навчання на денній формі входить в трудовий стаж. Див. См. інструкцію "Про порядок ведення трудових книжок..."



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?