Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Переоформлення договору з енергопостачальником

08.07.2016 16:02
Добрий день!
Я являюсь новим власником приватного будинку. Щойно після оформлення договору купівля-продаж нерухомості, стара власниця виписалась з будинку і того ж дня я приписалась, потім звернулась до енергопостачальників (РЕМ), про переоформлення договору, на що мені відмовили в підписанні, пояснивши, що згідно техніки безпеки спочатку мені, за мій власний рахунок необхідно перенести лічильник з середини будинку на вулицю, а якщо я не перенесу, то вони змушені будуть розірвати договір з старим власником і відключити електроенергію, після чого я все одно буду змушена звернутись до них і при цьому сплатити не тільки за перенесення лічильника на вулицю а ще й за підключення. Чи правомірні дії енергопостачальників, якщо так, то за чий рахунок проводиться перенесення лічильника на вулицю, чи дійсно РЕМ в даній ситуації може відключити електроенергію?
Дякую!
г. Нежин



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 08.07.2016 18:05

Доброго дня!

Дії та відмова РЕС абсолютно незаконна, і передбачаю, що відмовили вони вам в усній формі.

Тому, вам необхідно ще раз звернутися до них, але вже письмово з заявою про укладення Договору з вами, і вже з посиланням на номративні акти, а саме:

п. 7 ПКЕЕН: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1357-99-%D0%BF/print1445437898006827

7. Для споживання електроенергії новий наймач (власник) квартири або іншого об'єкта повинен звернутися до енергопостачальника для укладення договору про користування електричною енергією. Після чого енергопостачальник протягом 3 днів у містах та 7 днів у сільській місцевості підключає квартиру або об'єкт споживача до електропостачання.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?