Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Підстави для набуття права власності на земельну ділянку

20.02.2013 16:07
Доброго дня, шановні юристи. Потрібна ваша порада у наступному питанні.
Наше підприємство уже декілька років орендує у міста земельну ділянку. За час користування ділянкою на ній було збудовано ряд споруд, які на праві власності належать нашому підприємству. У разі розірвання договору оренди земельної ділянки - чи можемо ми отримати право власності на землю, на якій знаходиться наша нерухомість, та для її обслуговування? Чи нам доведеться зносити будівлі, бо ми втратимо підставу користування землею, на якій вони збудовані?
 
 



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Михальчук Богдан
юрист
ответил 20.02.2013 16:14

чи можемо ми отримати право власності на землю, на якій знаходиться наша нерухомість, та для її обслуговування? - якщо ця нерухомість не є самочинним будівництвом та погоджена з орендодавцем, то Стаття 417. Правові наслідки припинення права користування
земельною ділянкою
1. У разі припинення права користування земельною ділянкою,
на якій була споруджена будівля (споруда), власник земельної
ділянки та власник цієї будівлі (споруди) визначають правові
наслідки такого припинення.
У разі недосягнення домовленості між ними власник земельної
ділянки має право вимагати від власника будівлі (споруди) її
знесення та приведення земельної ділянки до стану, в якому вона
була до надання її у користування.
2. Якщо знесення будівлі (споруди), що розміщена на земельній
ділянці, заборонено законом (житлові будинки, пам'ятки культурної
спадщини тощо) або є недоцільним у зв'язку з явним перевищенням
вартості будівлі (споруди) порівняно з вартістю земельної ділянки,
суд може з урахуванням підстав припинення права користування
земельною ділянкою постановити рішення про викуп власником будівлі
(споруди) земельної ділянки, на якій вона розміщена, або про викуп
власником земельної ділянки будівлі (споруди), або визначити умови
користування земельною ділянкою власником будівлі (споруди) на
новий строк.

Чи нам доведеться зносити будівлі, бо ми втратимо підставу користування землею, на якій вони збудовані? - дивись вище



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?