Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Розірвання договору з орендарем.

01.07.2016 15:14
Хочу розірвати договір оренди землі з орендарем яка перейшла в спадщину після смерті власника? Як правильно це зробити ?
г. Кур'янки



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Аношкина Юлия
помощник адвоката
Харьков (также Харьков)
ответил 04.07.2016 16:47
ответ исправлен 05.07.2016 10:29

Договір оренди може бути достроково розірваним лише у 2-х випадках:
1. За рішенням суду   на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. (ст. 651 ЦК)
2. за взаємного згодою сторін.

Істотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

Таким чином Вам необхідно уважно переглянути договір - чи є можливість односторонньої відмови, чи припиняється договір у разі смерті однієї із сторін або чи передбачені інші умови розірвання договору.

З повагою , Юлія. 


0
фото
Off-line ПРОФ КОНСАЛТИНГ
юридическая компания
Харьков (также Харьковская область и другие регионы Украины)
ответил 01.07.2016 15:39

Посмотрите положения договора - если есть пункт "припинення у зв`язку зі смертю"? Если да - наследник пшет арендатору письмо-уведомление  о расторжении.


0
фото
Off-line Баклажов Егор
ответил 01.07.2016 15:36

Передусім, необхідно подивитись сам договір
Чи передбачається розірвання договору в односторонньому порядку?
Можливе розірвання в судовому порядку, за наявності підстав передбачених законом
Можливий варіан розірвання договору за згодою сторін



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?