Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Земля у користуванні

23.06.2016 10:39
У діда є 10 сотих городу, які не приватизовані. Він їх віддав користуватися сусіду А. Однак сусід Б хоче приватизувати ці 10 сотих. Дід каже, що йому сільська рада років 20 тому назад давала дозвіл на користування, по якому документу давала не пам"ятає. Питання як дешевше переоформити землю на сусіда А, (якщо він подасть документи то є ризик що сільрада прийме рішення на користь сусіда Б)? Або якщо дійсно є якийсь дозвіл сільради на користування землею моєму діду то чи не зможе сусід Б приватизувати цю ділянку?
г. Луцк

Комментарии автора вопроса

23.06.2016 11:27      комментарий относится к Перонко Юлия
А по статті 118 ЗК у загальному порядку матимуть право і сусіда А і сусід Б ?

23.06.2016 10:53      комментарий относится к Перонко Юлия
Користувався ним 20 років мій дід. Останні кілька років, дід віддав ділянку користуватися сусіду А



Ответы юристов

0
фото
Off-line Перонко Юлия
юрист
Мариуполь
ответил 23.06.2016 10:55

То на приватизацію має право лише Ваш дід при чому тут сусіди


0
фото
Off-line Перонко Юлия
юрист
Мариуполь
ответил 23.06.2016 10:45

Ділянка знаходиться у фактичному користуванні громадянина, але у нього немає ніяких документальних свідоцтв, що підтверджують право власності. 
Умова приватизації земельної ділянки, що перебуває у фактичному користуванні: термін сумлінного, відкритого і безперервного користування такою ділянкою має становити не менше 15 років. У цьому випадку у фактичного користувача з'являється право отримати використовуваний ним ділянку по праву пріобретательской давності (набувальної давності). Це передбачено ст.119 ЗКУ. Розмір землі, яку можна отримати на підставі набувальною давністю, той же, що і при звичайній безкоштовної приватизації (ст. 118 ЗКУ). Порядок отримання у власність такої землі є таким же, що й у випадку "звичайної" приватизації.Отже якщо сусід А дійсно користувався цією ділянкою пртягом 15 років то сусід Б не має права на приватизацію



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?