Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Админ арест

11.06.2016 22:00
Три года назад присудили админ арест,но я арестован не был.Должен ли я отсидеть этот арест сейчас?
г. Нежин



Ответы юристов

0
фото
Off-line Пискун Леся
адвокат
Киев
ответил 17.06.2016 18:49

Добрий день, відповідно до положень Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі по тексту: КпАП)

Адміністративний арешт установлюється і застосовується лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень на строк до 15 діб. Адміністративний арешт призначається районним, районним у місті, міським чи міськрайонним судом (суддею).

Адміністративний арешт не може застосовуватись до вагітних жінок, жінок, що мають дітей віком до 12 років, до осіб, які не досягли 18 років, до інвалідів першої і другої групи (ст. 32 КпАП).

За загальним правилом, встановленими ч.1 ст. 299 КпАП, постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає виконанню  з моменту її винесення, якщо інше не встановлено цим Кодексом та іншими законами України.

Контроль за правильним і своєчасним виконання постанови про накладення адміністративного стягнення здійснюється органом (посадовою особою), який виніс постанову, та іншими органами державної влади в порядку, встановленому законом (ст. 305 КпАП).

Порядок відбування адміністративного арешту передбачено ст. 327 КпАП: осіб, підданих адміністративному арешту, тримають під вартою в місцях, що їх визначають органи Національної поліції. При виконанні постанови про застосування адміністративного арешту арештовані підлягають особистому оглядові.

Строк адміністративного затримання зараховується до строку адміністративного арешту.

Відбування адміністративного арешту провадяться за правилами, встановленими законами України.

Згідно ч.1 ст. 301 КпАП за наявності обставин, що ускладнюють виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту, виправних чи громадських робіт або роблять її виконання неможливим, орган (посадова особа), який виніс постанову, може відстрочити її виконання на строк до одного місяця.

Давність виконання постанов про накладення адміністративних стягнень: не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом 3-х місяців з дня винесення. 

З повагою,



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?