Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Корупция

11.06.2016 19:06
Добрый день, скажите, чем грозит попадание в Єдиний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення? И как можно его снять?
г. Одесса

Комментарии автора вопроса

12.06.2016 13:37
Было постановление суда в 2015 году - я уплатила штраф, санкция предусматривала увольнение только за повторное нарушение. А дисциплинарное взыскание должно накладываться после внесения в реестр? И должна ли я каким-то образом сообщать своему руководству (омс) о получении соообщения? Спасибо.

11.06.2016 23:17
Спасибо, я по закону "Про запобігання корупцї" занимаю должность, которая приравнивается к лицам, уполномоченым на исполнение функций г-ва - посадова особа юридичних осіб публічного права. Я работаю. Мне ожидать уволнения? Или это внесение служит как бы предупреждением? Спасибо ещё раз.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Павлюк Ігор
юрист
Полтава
ответил 12.06.2016 15:09

Відповідно до ч.7 ст. 285 КУпАП постанова суду про накладення адміністративного стягненняз а адміністративне корупційне правопорушення у триденний строк з дня набрання нею законної сили направляється відповідному органу державної влади, органу місцевого самоврядування, керівникові підприємства, установи чи організації, державному чи виборному органу, власнику юридичної особи або уповноваженому ним органу для вирішення питання про притягнення особи до дисциплінарної відповідальності, усунення її згідно із законодавством від виконання функцій держави, якщо інше не передбачено законом, а також усунення причин та умов, що сприяли вчиненню цього правопорушення.

Тобто, ви не повинні самі повідомляти свого керівника, а притягнення до дисциплінарної відповідальності можливе не після внесення в реєстр корупціонерів, а ймовірно з моменту отримання такого рішення суду. Крім того, звертаю Вашу увагу, що дисциплінарна відповідальність передбачає не тільки звільнення, а й догану та інші стягнення, які можуть застосовуватись до Вас як до посадової особи.


0
фото
Off-line Павлюк Ігор
юрист
Полтава
ответил 12.06.2016 10:56

Якщо рішенням судом визначено, що ви не маєте права займати певні посади або займатися певним видом діяльності, то ви підлягаєте звільненню. Водночас, якщо таке стягнення судом не застосовано, то Вас повинно бути притягнути до дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку, тобто ймовірно звільнено. 


0
фото
Off-line Павлюк Ігор
юрист
Полтава
ответил 11.06.2016 20:10

Реєстр корупціонерів ведеться, в тому числі, з метою забезпечення в установленому порядку проведення спеціальної перевірки відомостей про осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Тобто, у разі якщо ви захочете зайняти одну з таких посад, це буде неможливо через не проходження Вами спецперевірки. Порядок  ведення такого реєстру регулються "Положенням про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення " (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0028-12). Згідно останнього підставою для вилучення з Реєстру відомостей про особу, яка вчинила корупційне правопорушення, є ухвала суду про скасування вироку, винесення виправдувального вироку, відновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за корупційне правопорушення, а також наказ про скасування наказу про накладання дисциплінарного стягнення



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?