Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Не хотят прописывать в общежитии

05.06.2016 16:11
Я поступил в университет внутренних дел Днепропетровска и хотел прописаться в общежитии, но во время заполнения всех документов, комендант сказал, что они не приписывают. Хотелось бы узнать как мне можно прописаться хотя-бы временно, чтобы на время обучения меньше платить за коммунальные услуги квартиры родителей в которой я прописан.
г. Днепропетровск

Комментарии автора вопроса

05.06.2016 16:57      комментарий относится к Кірюшин Артем
Не зрозумів, що розуміється під "центром з надання адміністративних послуг "



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Кірюшин Артем
юрист
Винница (также Київ, Житомир, Хмельницький, вся Україна)
ответил 05.06.2016 17:00

відповідно до місця Вашого проживання Вам необхідно звернутись за адресами:

ЦНАП «Правобережний»:
49000, м. Дніпропетровськ
просп. Дмитра Яворницького(Карла Маркса), 75, 1 поверх, кімн. 105


АБО


ЦНАП «Лівобережний»:
49051, м. Дніпропетровськ
просп. Слобожанський (ім. Газети «Правда»), 42, 5-й поверх, кімн. 4

І навчіться користуватись пошуковими системами :3


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 05.06.2016 16:48

Согласен с коллегой, Вы имеете право прописаться в общежитии.


0
фото
Off-line Кірюшин Артем
юрист
Винница (также Київ, Житомир, Хмельницький, вся Україна)
ответил 05.06.2016 16:40

Доброго дня. Такі дії адміністрації гуртожитку є незаконними.

Відповідно до п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради. Слід зауважити, що реєстарція прогромадян проводится і центрами з надання адміністративних послуг.

Відповідно до п. 18 вказаної постанови до центру з надання адміністративних послуг  Вам необхідно подати наступні документи:

1) заяву за формами, наведеними відповідно у додатках 6, 7 або 8;

2) документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження. Реєстрація місця проживання дітей, які є іноземцями чи особами без громадянства, здійснюється за умови внесення даних про дітей до посвідки на постійне або тимчасове проживання їх батьків та копії свідоцтва про народження. Документи, видані компетентними органами іноземних держав, підлягають легалізації в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами;

3) квитанцію про сплату адміністративного збору (у разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну послугу);

4) документи, що підтверджують:

право на проживання в житлі, - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника/представників);

5) військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);

6) заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 11 (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

Форми заяв та інших документів Ви можете подивитись у Постанові КМУ на яку я послався вище.

Якщо моя відповідь стала для Вас корисною, прошу залишити позитивний відгук. Дякую.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?