Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Земельна ділянка

01.06.2016 14:34
Моєму чоловіку дали земельну ділянку, так як він боєць АТО. На цю землю вписана і я. Ми тепер розвелись... Яке я право на неї маю? Як мені поступити?
г. Ужгород



Ответы юристов

0
фото
Off-line Яцюк Наталия
помощник адвоката
Киев
ответил 01.06.2016 16:14

Земельна ділянка, якщо така була приватизована вашим  чоловіком шляхом безоплатної передачі із земель державної або комунальної власності в межах норм, передбачених земельним кодексом України, в силу ст. 57 СК України, є особистою приватною власністю вашого чоловіка і поділу не підлягає. Інший варіант, якщо ваш чоловік продав або подарував вам частку у праві власності на земельну ділянку.  В результаті земельна ділянка одна, кадастровий номер теж, однак є 2 власники (ви і чоловік), яким належить така земельна ділянка на правах спільної сумісної васності. При таких обставинах ви маєте право на поділ земельної ділянки. 


0
фото
Off-line Юрченко Діана
юрист
Ужгород
ответил 01.06.2016 15:41

Доброго дня! По-перше, якщо дана земельна ділянка виділялась, як учаснику АТО то вписані Ви власником не можете бути.

По-друге, дана земельна ділянка була отримана вашим чоловіком безкоштовно, як бійцю АТО і є особистою власністю Вашого чоловіка і поділу  під час розлучення не підлягає

РS. Чесно кажучи не розумію, як Ви можете бути "вписані." 

З повагою, Юрченко Діана


0
фото
Off-line Волков Сергей
юрист
Лубны
ответил 01.06.2016 14:41

Добрий день! Якщо Ви, як ви пишете "вписана" на праві власності, то не залежно від ваших шлюбних відносин Ви маєте право власності на відповідну частину земельної ділянки. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?