Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Акт на землю

06.12.2013 12:25

Є два  акта на землю, один постійного користування другий на приватну власність. Приватна власність продана, що зробити з актом постійного користування, як його переоформляти на нових власників? Куди звернутись?



Комментарии автора вопроса

06.12.2013 14:30      комментарий относится к Решетар Василий
Чи можемо ми переоформити на іншого власника земельну ділянку постійного користування?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 06.12.2013 18:02

Право користування земельною ділянкою припиняється в разі набуття на цю ділянку права власності. Оскільки право власності передбачає, в тому числі, право користування.  Залиште той держ.акт. собі на згадку або викиньте.


0
фото
Off-line Решетар Василий
юрист
Тячев
ответил 06.12.2013 13:45

Добрий день! По суті саме право постійного користування земельною ділянкою - це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку (стаття 92 Земельного кодексу України). 

Відповідно до вимог цивільного законодавства правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. Власнику належать право володіння, користування та розпорядження своїм майном.

Виходячи з вищенаведеного, право постійного користування не дає права користувачу земельної ділянки розпоряджатися нею!!!


0
фото
Off-line Ковалева Наталия
адвокат
Житомир
ответил 06.12.2013 12:29

А земля одна и та же? Вы, что хотите одну землю дважды продать?


0
фото
Off-line Романченко Артём
юрист
Киев
ответил 06.12.2013 12:27
ответ исправлен 06.12.2013 12:31

Здравствуйте!

Не совсем понимаю как на одного и того же человека может быть 2 гос. акта на 2 разных правовых титула на один и тот же земельный участок. Либо же Вы собственник либо же постоянный пользователь. И то и то быть не может. Если Вы стали собственником участка, тогда второй гос. акт вообще уже не должен иметь юридической силы. Здесь Вы что-то недоговорили. Уточните этот момент. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?