Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Смена детского педиатра

17.05.2016 18:23
Добрый день. Нас не устраивает участковый детский педиатр. Я знаю, что я имею право на смену педиатра. Выбрали нового педиатра, написали заявление, но зав. поликлиникой говорит, что нужно согласие нового педиатра. Без этого согласия, она нас к новому врачу перевести не может. К тому же, даже если мы сменим врача, приходить на дом все равно будет старый педиатр. Мы действительно должны поговорить с новым педиатром? Что делать в случае ее отказа?
г. Харьков



Ответы юристов

0
фото
Off-line Москаленко Анна
юрист
Харьков
ответил 23.05.2016 12:17

нет, согласие врача не требуется- иначе это преступление с его стороны. ответ на ваше заявление главврач должен дать письменно.


0
фото
Off-line Sulzhenko Serhii
юридическая компания
Полтава
ответил 18.05.2016 10:55

Доброго дня! 

Пишіть заяву про зміну лікаря у 2-х екземплярах і подавайте головному лікарю. На другому екземплярі нехай поставлять відмітку про прийняття заяви. У заяві вкажіть наступні норми права: 

Ст. 3 Конституції України: "Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю".

Відповідно до ст. 6  "Кожний громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає: ... д) кваліфіковану медичну допомогу, включаючи вільний вибір лікаря, вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій і закладу охорони здоров'я...". 

Відповідно до ч. 2 ст. 34 : "Лікуючий лікар обирається пацієнтом або призначається йому в установленому цими Основами порядку. Обов'язками лікуючого лікаря є своєчасне і кваліфіковане обстеження та лікування пацієнта. Пацієнт вправі вимагати заміни лікаря". 

Відповідно до ч. 1 ст. 38 : "Кожний пацієнт, який досяг чотирнадцяти років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій.

Кожний пацієнт має право, коли це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому закладі охорони здоров'я за своїм вибором, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування".
 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?