Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Вырубка сухостоя

17.05.2016 18:20
Можно ли пилить либо собирать сухостой в посадках?
г. Кировоград



Доступные специалисты в области административного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line ALFA LEX Consulting
юридическая компания
Кировоград (также Киев, Днепропетровск)
ответил 23.05.2016 14:45

Доброго дня!

Вам потрібний спеціальний дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток),який видається органом виконавчої влади з питань лісового господарства  територіальними органами Держлісагентства (далі - органи Держлісагентства) на заготівлю деревини під час проведення рубок головного користування на підставі затвердженої в установленому порядку розрахункової лісосіки.

Якщо потрібна додаткова консультація звертайтеся до нас.Будемо раді Вам допомогти!


0
фото
Off-line Sulzhenko Serhii
юридическая компания
Полтава
ответил 18.05.2016 10:40

Без разрешения органов гос. контроля в сфере охраны окружающей среды - нет.

Відповідно до ст. 77-1. (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) Кодексу України про адміністративні правопорушення: "Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, заходів щодо своєчасного їх гасіння - 

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, - 

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
 


0
фото
Off-line Устименко Михаил
адвокат
Николаев
ответил 17.05.2016 20:38

Нельзя. 

Для этого необходимо получить специальное разрешение.

Прежде всего нужно определить, кому принадлежит лесопосадка (на чьей территории она находится). Если она включена в границы населенного пункта - необходимо решение местных органов самоуправления о сносе аварийных и фаутных деревьев, если посадка на землях лесничества - договор с лесхозом.

Если консультация оказалась Вам полезной, пожалуйста оставьте положительный отзыв.
С уважением, адвокат Устименко.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:



Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?