Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Можно ли взять мужу справку по уходу за ребенком, если мать положат в больницу?

04.12.2013 11:56

Здравствуйте! Я на инвалидности, по программе инвалидности нужно лечь в больницу. Но у меня грудной ребенок, может ли отец ребенка взять больничный по уходу за ребенком пока я буду пребывать в больнице?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Баринов Денис
адвокат
Харьков
ответил 04.12.2013 12:09
Листок непрацездатності видається працюючій особі, яка
здійснює догляд за дитиною віком до 3 років, дитиною-інвалідом
віком до 18 років, у випадку пологів або хвороби матері (опікуна,
іншого члена сім'ї, який перебуває у відпустці для догляду за
дитиною віком до 3 років, виховує дитину-інваліда віком до 18
років) на період, коли вона за медичними висновками лікаря не може
здійснювати догляд за дитиною, а також у випадку необхідності
догляду за другою хворою дитиною. У цьому випадку листок непрацездатності видається на підставі
довідки з поліклініки чи стаціонару, що засвідчує пологи або
захворювання матері (опікуна, іншого члена сім'ї, який перебуває у
відпустці по догляду за дитиною віком до 3 років, виховує
дитину-інваліда віком до 18 років).

===
п.3.13 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?