Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Заява на комісію МСЕК

20.04.2016 11:01
якщо мені на комісії МСЕК призначили 3 групу інвалідності а я непогоджуюсь . Куди і як я маю звернутись далі?
г. М.Рівне



Ответы юристов

0
фото
Off-line Москаленко Анна
юрист
Харьков
ответил 21.04.2016 18:05
в течение 1 месяца в вышестоящую мсек, в тесение года-в суд
0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 21.04.2016 00:13

Кроме того, Вы имеете право подать административный иск в Ровенский окружной административный суд.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 20.04.2016 11:30

Доброго дня!

Згідно п.23 «Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності», затвердженого Постановою КМУ від 3.12.2009 року №1317 у разі незгоди з рішенням міжрайонної медико-соціальної експертної комісії, інвалід має право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до обласної комісії або до комісії, де проходив огляд.

Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності затверджене Постановою Кабінету Міністрів України №1317 від 03.12.2009 р.

Відповідно до п. 25 Положення рішення комісії може бути оскаржене до суду в установленому законодавством порядку.

Висновки МСЕК потребують перевірки уповноваженою медично-експертною установою.

Відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №1317 від 03 грудня 2009р. "Питання медико-соціальної експертизи» проведення перевірки обгрунтованості рішень, прийнятих обласними, Київською та Севастопольською центральними міськими комісіями, і в разі необхідності їх скасування віднесено до компетенції Центральної медико-соціальної експертної комісії Міністерства охорони здоров'я України. На цей же орган покладено обов»язок повторного огляду осіб, які оскаржили рішення обласних. Київської центральних міських комісій.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?