Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Аренда невостребованных паев

19.04.2016 14:55

Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, могут ли сельские советы заключать договора аренды невостребованных паев? Земли находятся за приделами населенного пункта .Сертификатов на паи нет. Спасибо!


г. Геническ



Ответы юристов

0
фото
Off-line Голубев Денис
юрист
Киев
ответил 19.04.2016 15:21
ответ исправлен 19.04.2016 15:21

Да может, с оговоркой в договоре косательно сроков дейтсвия.


0
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 19.04.2016 15:07

Доброго дня, згідно ст. 13 Закону україни "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" Нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради чи районної державної адміністрації можуть передаватися в оренду для використання за цільовим призначенням на строк до моменту отримання їх власниками державних актів на право власності на земельну ділянку, про що зазначається у договорі оренди земельної ділянки, а власники земельних часток (паїв) чи їх спадкоємці, які не взяли участь у розподілі земельних ділянок, повідомляються про результати проведеного розподілу земельних ділянок у письмовій формі, у разі якщо відоме їх місцезнаходження.

Якщо земельні паї знаходяться в їх юрисдикції,то так. Зателефонуйте нам для уточнення деяких питать для моделювання алгоритму наших наступних дій у Вашій допомозі.



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 19.04.2016 15:03

Що у Вашому розумінні означає "невитребувані паї"? Люди отримали Державні акти на них чи ні? Якщо власники паїв не використовують землю тривалий час, то сільська рада, теоретично, може звернутися до суду з позовом про скасування Державних актів і прийняти паї  у комунальну власність. Зараз у с/ради відсутні правові підстави передавати чужу власність в оренду.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?