Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 130. КУпАП Платить или нет ?

15.04.2016 16:47
Добрий день. Скажіть будьласка, якщо я вчинив правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП.( керування автомобілем в нетверезому стані) рік назад. Посвідчення водія в мене вилучили в той же вечір коли було скоєне дане правопорушення. На суд мене не викликали!.. недавно забрав постанову (раніше немав змоги) суд постановив що я маю сплатити 4 000 грн. я маю їх сплачувати ? і як , куди ? чи через рік після рішення суду я можу не платити?
Дякую.

г. Луцк

Комментарии автора вопроса

15.04.2016 17:24
А пеня не росте ніяка ?? я вче ж таки рік не платив ?!?!?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Костяков Дмитрий
юрист
Ужгород (также Харьков, Киев)
ответил 16.04.2016 11:45

Платіть, якщо не хочете підвищення штрафу та 10% виконавчого збору. Або ж оскаржуйте постанову до апеляційного суду. Однак, останнє раджу робити лише за наявності підстав для цього або ж якщо цей час Вам потрібен зібрати гроші на оплату штрафу. 


0
фото
Off-line Яцюк Наталия
помощник адвоката
Киев
ответил 15.04.2016 19:45

Стаття 307 КУпАП передбачає, що штраф повинен бути сплачений порушником не пізніше ніж через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, у разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніше 15 днів з дня складання скарги або протесту, який не був задоволений. 


Стаття 299 КУпАП встановлює, що після закінчення терміну зазначеного в статті 307 постанова підлягає виконанню у примусовому порядку. З метою примусового виконання постанови, відповідно до вимог статті 308 КУпАП, вона надсилається для  виконання у відділ державної виконавчої служби за місцем проживання, роботи, або за місцезнаходженням майна порушника. 

А щодо відповіді на запитання платити чи ні, то вам слід врахувати що у випадку відкриття виконавчого провадження за постановою і не сплати у відведений державним виконавцем строк штрафу стягується подвійний розмір штрафу, виконавчий збір у розмірі 10% від суми штрафу, та витрати, пов'язані з проведенням виконавчих дій. Крім того, заходами примусового виконання постанови можуть бути: направлення постанови за місцем роботи про відрахування коштів на погашення штрафу із заробітної плати; оголошення вашого авто у розшук та накладення на нього арешту в тому числі з вилученням авто на штраф майданчик; арешт коштів в межах боргу на виявлених банківських рахунках; виявлення, опис та подальша реалізація майна для погашання боргу; направлення подання до суду про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України. 


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 15.04.2016 19:36
ответ исправлен 15.04.2016 19:40

Добридень!

Так, бо без такої сплати не зможете забрати свої "права" у "поліцаїв" або в суді, якщо такі там знаходяться.

Раджу Вам зараз письмово (під розпис) звернутись до вказаного суду з проханням повідомити рахунки про сплату такого стягнення по рішенню суду (№... дата.....) Вами саме у 2016 році (бо кожен рік № таких п/р змініюються).

За виконання вказаного вище алгоритму, майже гарантовано зможете уникнути додаткових витрат у виконавчому провадженні, а саме 10% від суми стягнення.

P.S.: всі "папірці" вказаної пригоди і її наслідків, раджу Вам зберігати щонайменше 5 років (див.вище).

15.04.2016 17:24 

Ні, бо чинним законозавством і саме по вказаних обставинах такі санкції не передбачені взагалі.

Корисні для Вас ресурси тут ...

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Про звернення громадян

http://court.gov.ua

Про виконавче провадження

https://trade.informjust.ua/vpdoc/getdoc.aspx

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
Off-line Бондарь Денис
юридическая компания
Киев
ответил 15.04.2016 18:05

Скорее всего, уже открыто исполнительное производство. Вы забрали постановление с суда или ГИС? И если открыто исполнительное производство, то да, штраф будет больше. Узнаете на месте. 


2
фото
PREMIUM
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 15.04.2016 16:51

Пришліть нам цю постанову на електронну пошту для моделювання алгоритму подальших дій Вашого захисту.



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
Off-line Штангей Сергей
юрист
Киев (также (также вся Украина))
ответил 15.04.2016 16:50

Да, обязанны, и не платить вы не можете... реквизиты для оплаты возьмите в суде



Контакты: mrphua81@gmail.com; 380958643302 - Звоните
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?