Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Имеют ли прав?

14.04.2016 20:29
Здравствуйте,подскажите пожалуйста,имеет ли право глава сельсовета распространять текст приведенный ниже?А так же действительно ли не явка может привести к последствиям в часnности штрафу?

Повiдомляемо!
Вiдповiдно до рiшення виконкому Андрiївскоi селищьної ради вiд 16.04.2016 року ,у селищi Андрiїка пройде щорiчний суботник ,приурочений до всеукраїнскої акцiї з благоустрою "За чисте довкiлля"
В рамкахсуботныка мешканці Андріївки наводитімуть порядок на загальних територіях селища і закріплених прибудинкових територіях біля житлових будинків ,гаражів ,домоволодінь.
УЧАСТЬ ОБОВЬЯЗКОВА.
Роз/яснюемо:Відповідно до Правил благоустрою та утримання територій смт Андріївка ,затведжених Рішенням Андріївскої селищної ради ,на власників і користувачів житлових будинків ,гаражів ,домоволодінь покладено обов/язок що до прибирання прибудинкової (прилеглої території.
Попереджуемо .Власники і користувачі житлових будинків ,гаражів та домоволодінь ,які віконують правила ,будуть притягнені ,до адміністративної відповідальності за ст .152 КУпАП ,з накладенням адміністративного стягнення у виглядш штрафу від 140 до 1360 грн на фізичних осіб і від 850 до 1700 на юридичних осіб.

Андріївский селищний голова.
г. Харьков



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line *** Евгений
юрист
Киев (также и вся Украина)
ответил 14.04.2016 23:37

Действия главы сельсовета неправомерны.



Консультация в индивидуальном порядке - на платной основе. С уважением, Евгений /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Воропаев Александр
юрист
Энергодар
ответил 14.04.2016 21:19
Участь в прибиранні території села чи окремо взятої території даного населеного пункту можуть нести тільки рекомендований характер. Тому застосування вказаної ст. 152 КУпАП не зовсім доречно. Можливо сільський голова в такий спосіб вирішив залякати мешканців населеного пункту для перевиконання плану про благоустрою населеного пункту. Щодо залучення юридичних осіб ( підприенств, установ) до суботника, то в більшості випадків керівництво таких підприємств і установ самостійно вирішують коли і в який період проводити суботники на території. Керівництво данних підприємств і установ можуть тільки прислухатися до виконання таких дій, але не зобовязанні виконувати їх. Якщо Вам моя відповідь допомогла, залиште повідомлення або оцінку, буду вдячний....
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 14.04.2016 20:54

Участь у суботнику НЕ може бути обов"язковою! Але свою прибудинкову територію таки треба утримувати у порядку!


0
фото
Off-line ******* Евгений
адвокат
Киев (также Киевская область)
ответил 14.04.2016 20:49

Контекст обьявления явно сведетельствует о том, что сельский глава соберает на субботник юридически не грамотную бессплатную рабочую силу.

Для применения санкции ст. 152 КУпАП к гражданину, последний должен нарушить государственные стандарты, правила или нормы благоустройства города или населенного пункта, чему может сведетельствовать протокол об административном правонарушенни, который составлен на нарушителя компетентным представителем сельсовета. Отказ от субботника не есть нарушение ст. 152 КУпАП



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?