Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оплата работодателем медосмотра

13.04.2016 10:56
При проведении периодического медосмотра отдельных работников отправляют на дообследование в другие мед.учреждения. Должен ли работодатель оплачивать эти дообследования?
г. Курахово



Ответы юристов

0
фото
Off-line Москаленко Анна
юрист
Харьков
ответил 14.04.2016 22:23
Кто посылает на дообследование-то и платит за свою некомпетентность. Если дообследование предстоит по направлению врача-тогда это бесплатно(при условии что дообследование не в частной клинике)
0
фото
PREMIUM
On-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 13.04.2016 12:24
ответ исправлен 13.04.2016 12:25

Добро дня, ми розглянули Ваше питання і згідно Кодекс законів про працю України (КЗпПУ)

Стаття 169. Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року. Уточніть будь-ласка на якій посаді Ви працюєте і за якою професією, оскільки перелік професій, працівники яких підлягають медичному оглядові, термін і порядок його проведення встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці.

Зв’яжіться з нами для уточнення деталей і отримання більш точної відповіді і алгоритму дій.

  Якщо наша відповідь Вам допомогла і була корисною- ставте лайк чи залиште коментар на сайті.

Зв’язатися з нами Ви можете по телефону, імейлу чи на сайт, чи залиште свій запит з контактами і спеціалісти з Вами зв’яжуться для надання Вам допомоги.



E-mail: 1pravovaycompany@gmail.com, тел. (050)452-09-52; (067)463-98-87; (063)9878790
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?